Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek egy csajt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek egy csajt? 12/f 72KG 153cm

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sportolj,fogyj le.
2011. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jó megpróbálok és mit sportoljak és KB hány KG-ot foggyak le?
2011. dec. 9. 20:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Talán focizz,a focisták dögösek,és a csajok tapadnak rájuk. Szerintem 10-15 kg persze közben növekedsz szóval talán kevesebbet,de szerintem a lényeg,hogy fokozatosan fogyj,és egy orvossal is beszélj:)
2011. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
valóban nem.. de 12 évesen még ne foglalkozz a lányokkal..
2011. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
oksa köszee
2011. dec. 9. 20:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj egy játékboltba, hátha szerencséd lesz a babaosztályon.
2011. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az osztálytársaimnak sok barátnője van :D
2011. dec. 9. 20:11
 8/12 anonim ***** válasza:
12 évesen,már csajt akarsz?!,basszus hová fajul még a világ...
2011. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kopaszcsirke, a kérdező normális hangnemben kérdezett valamit. Te alpári módon válaszoltál rá. Elég lett volna annyit írnod, hogy 12 évesen még ne foglalkozz a lányokkal, ráérsz még. De te nem, inkább elhordtad mindennek. Akkor most kettőtök közül ki az aki a gép előtt ül és ott nagymenő? Te hüly@gyrek, nem 12éves duci gyereknek kéne izomkodnod. Te senkiházi sz@réletű nyomorult. Ha valami problémád van írj egy privátot, megbeszélhetjük. Én 9éve boxolok, és nem a gép előtt elhiheted ;) Elkenem a szádat úgy te b@romarcú, hogy elmegy a kedved az ilyen kommentek irogatásától. Kedves kérdező, neked pedig azt üzenem, hogy sportolj, és ismerkedj sokat, suliban vagy akár neten is ha ott tartja kedved.
2011. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Még öregedj 5 évet,

hízzál 18 kg-ot,természetesen izmokkal,

nőjjél 30 cm-t,

és legyen dupla ennyi eszed.

2011. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!