Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Lányok Ti megértit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lányok Ti megértitek a pasikat?

Figyelt kérdés
sziasztok! Én már nem értem meg a pasikat:S már ez a második olyan szitu hogy közelebb kerülök egy sráccal ő kezdeményez..az egyikkel kézfogás is volt, a másik meg elvit vacsorázni és jót beszélgetünk de nem értem h miért csinálnak ilyet úgy hogy ismernek és h nem vagyok könnyen kaphat csaj.ÉS a következő találkozáskor semmi sincs mintha nem lett volna semmi és utána csak egyre jobban távolodik jó tudom én meg nem kérdek rá mert félek hogy mit fog mondani és már ezzel is megjártam többször h elmondtam az érzéseimet és mindig csak visszautasítottak:S Pedig sokak szerint "csinos" jól öltözött vagyok.A két eset között fél év telt el Mit tegyek mit mondtok.. akik csak poénkodnak azok most inkább kíméljenek.Köszönöm

2011. dec. 9. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
talán úgy érzik mégsem vagy az esetük, nem vagytok egy hullámhosszon.
2011. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát lehet..de azért rossz h már mindenkinek volt kapcsolata csak nekem nem :S:/
2011. dec. 9. 22:36
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod!
2011. dec. 9. 22:37
 4/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
18 mert?
2011. dec. 9. 23:06
 6/9 anonim ***** válasza:
csak mert írtad hogy mindenkinek volt kapcsolata csak neked nem.
2011. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jaja a közvetlen kapcsolatban mindenkinek összejött a párkap. csak nekem nem. :S
2011. dec. 9. 23:29
 8/9 anonim ***** válasza:
ismerős ne aggódj:)
2011. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is azért utasítanak vissza mert nem tetszel nekik, csak megijednek a hirtelen érzelemnyílvánítástól. Kamaszkoromban én is soxor jártam így. Túl szókimondó voltam. Meg mindig közbejött valami ami miatt nem jött össze semmi. Én is 18 voltam amikor az első normális kapcsolatom összejött. Ne félj nem maradsz le semmiről:)
2012. jan. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!