Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok a véleményetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a véleményetekre lennék kíváncsi! (leszólítás) (? )

Figyelt kérdés

22 éves pasi vagyok, eddig nem igazán érdekelt a csajozás. Sok mindent csináltam és szinte az egész napom foglalt volt emiatt nem is igazán jutott volna idő egy barátnőre. Ám most változott a helyzet, ezért elhatároztam, hogy ideje "barátkozni" :) Természetesen tapasztalatlan vagyok és e miatt félek is egy kicsit. A külsőmmel nincs baj, szálkásan izmos vagyok, 186 cm, tehát a magasságom is megfelelő, az arcom átlagos, tehát nem vagyok csúnya. A következőre gondoltam:


Ha meglátok egy lányt aki szimpatikusnak tűnik akkor egyszerűen leszólítom. Oda lépek hozzá - persze nem mint aki épp le akarja dózerolni - , köszönök és bemutatkozom. (Szia! Ne haragudj, hogy megállítottalak. .... vagyok.)

Majd őszintén megmondom neki, hogy mit akarok. ( Tudom kissé hirtelen és meglepő lesz amit mondok, de szeretnélek elhívni egy kávéra. Igaz csak most látjuk egymást először, de ha most nem kérdezem meg akkor talán soha többé nem lesz rá alkalmam. )


Nos? Ha valaki egy hasonló szöveggel megállítana benneteket hogy reagálnátok? Tegyük fel, hogy külsőre még úgy ahogy tetszene is a srác és éppen szinglik vagytok. Ha ezek a feltételek biztosítottak akkor mit válaszolnátok?


Talán túl rámenősnek tűnik, de hát ti mondjátok csajok, hogy a tutyi-mutyi pasikat nem szeretitek.


Köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 10. 18:33
1 2 3 4
 1/34 WhiteLabel ***** válasza:
31%

ilyen töketlen dumával elküldenek.

20f voltam.

2011. dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

őő, sztem előszörre ilyesmivel próbálkozz, mert egyből nem megyünk el egy idegennel,

inkább mond azt, hogy szeretnéd megismerni, és kérj elérhetőséget( ha telószámot add, csörgesd meg neh kamu legyen, az akkor kiderül)

én szívesen ismerkedek ha jó az első benyomás.. :)

nekem tetszik :)

szerintem ez így kivitelezhető :)

19L

2011. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki,ha egy intelligens fiú ezt tenné velem..:D
2011. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Lánynak érzed magad? Mert ha igen akkor köszönöm a válaszod!


2. Köszönöm szépen, ez így tényleg sokkal szolidabb! :)

2011. dec. 10. 18:39
 5/34 WhiteLabel ***** válasza:

nem érzem magam lánynak.

Csak gondoltam megosztom a tapasztalatokat.

2011. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
3. Köszi neked is!
2011. dec. 10. 18:40
 7/34 anonim ***** válasza:
persze, csak ne legyél ilyen nebáncsvirág, aki attól tart minden pillanatban, h visszautasítják. legyél tökös, határozott, ez kell nekünk. :) (azért persze ne ess át a ló túloldalára)
2011. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Semmi gond WhiteLabel. De csak lányok véleményére vagyok kíváncsi. ;)
2011. dec. 10. 18:42
 9/34 anonim ***** válasza:

Én személy szerint meg lennék lepve. Talán megfordulna a fejemben, hogy csak ugratnak. Persze nem küldenélek rögtön melegebb éghajlatra.

Amugy meg, egész aranyos, végre valaki, aki nem bunkó, és nem csak beszólogat, ha akar valamit. :)

Szóval, kapna egy esélyt a dolog. :)

18/L

2011. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

ha kicsit is tetszel az illető lánynak,és nincs pasija,akkor bejöhet neki,mások pedig egy hatalmas taslival honorálják,mondván,higgadj le,ne ronts már ajtóstul a házba.


A másik dolog meg az,hogy attól,hogy egy lány egy adott pillanatban,helyzetben,szituációban épp akkor és ott egyedül van,vagy épp egy barátnőjével,az nem jelenti feltétlenül azt,hogy azért lófrál egyedül,vagy azért lóg a barátnőjével,mert a nincs pasija.Lehet,hogy a pasija épp dolgozik,külföldre ment valami miatt,épp maz egyetemen ücsörög a padban,stb.


Szóval csak nagyon óvatosan...!

2011. dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!