Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha így szólítana le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha így szólítana le egy srác, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mit mondanátok arra, ha azt mondaná a srác h "nagyon szexi vagy"... nem olyan értelemben, hogy "szia, cica, feljössz hozzám?" hanem teljesen normálisan beszélgettek és ezt mondja.. Vagy maradjon inkább, hogy "nagyon helyes lány vagy és szívesen beszélgetnék veled"??
2011. nov. 11. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a második verziót jobban szeretem, főleg ha komoly kapcsolatról van szó.
2011. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ. Ha az illető szimpatikus, lehet, hogy örülnék neki, de ő ezt nem látná rajtam, az tuti.


A második verzió...egy kicsit nyálaskodó. Ettől még lehet igaz, de...nekem kicsit csöpög. :)


24/n

2011. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha úgy ismerem, meg szoktunk dumálni, akkor nem pofoznám fel az elsővel, de ha pl egy bárban odajönne hozzám egy fószer, és elkezdene velem beszélgetni, és a 14. mondata lenne ez, akkor tuti tökre pontosan eltalálnám... a tűsarkúmmal... :D
2013. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!