Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Várjak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Várjak még amíg ő tesz valamit vagy én tegyem meg az első lépést?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel hetek óta minden nap beszélgetek,nagyon jól megvagyunk. Már mondta, hogy örül ,hogy megismert és hogy velem mindent meg tud beszélni. Megkért hogy holnap találkozzak vele,és szeretném már ha történne valami,mert nekem is nagyon szimpatikus. Szeretném megbeszélni vele,hogy mi van köztünk,csak nem tudom hogy várjak-e még vele amíg ő mond valamit vagy mondjam el először én?

2011. dec. 10. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia:) szerintem próbálj vele flörtölni, kacéran beszélni lássa, hogy nem vagy neki közömbös :) ha ezt látnifogja akkor ha tetszel neki biztosan lépni fog :) kiv ha gyáva da ak nem lene vmi hosszutávú dolog.. :D
2011. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő mondja el, ha adsz neki célzásokat, úgy neki is könnyebb, de neki kell mondania
2011. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat:) igen neki kéne kezdeményezni,csak félek hogy ő nem fog,de majd próbálok úgy beszélni vele, hogy ezt is megtudjuk beszélni.
2011. dec. 10. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, most fogtok először élőben találkozni. Ne kérdezz rá, ne erőltesd... Majd kialakul. Élőben lehet, hogy teljesen más lesz minden, találkozzatok még párszor, mielőtt belevágtok bármibe is. És látni is fogod, hogy hogy viszonyul hozzád.
2011. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem,nem most találkozunk először,egy iskolába járunk és egy helyen táncolunk.Többször találkoztunk már,de most találkozunk először úgy ,hogy csak mi ketten,és kicsit izgulok emiatt.
2011. dec. 10. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!