Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó a társkereső oldal?

Figyelt kérdés
honfoglalón van egy TÁRSFOGLALÓ és ott akarok ismerkedni de nem tudom hogy biztonságos-e?
2011. dec. 11. 08:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%

Szia!

Én személyes véleményem szerint nem, nem valami biztonságos, lehet hogy valami rosszindulatú emberrel társalogsz és amikor találkoztok még halál is lehet a vége. Nem ilyesztegetni szeretnélek de rengeteg a veszély az ilyen helyeken.!

2011. dec. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Első válaszoló, nem tudom eldönteni, ironizálsz-e, vagy ennyire debil vagy?


Kérdező, adott oldalt nem ismerem, de ha társkeresőzöl, akkor rajtad áll, milyen infókat adsz ki magadról és kinek az ismerkedési szándékát fogadod el.

2011. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Haha
2011. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én már használtam,találtam is egy fiút de nem nagyon nyerte el a tetszésemet így maradtunk barátok!! De engem mindig ilyen sz*x mániás örültek zaklatnak!! Ugy hogy jól gondold meg!! De nem veszélyes!!!!

15/L

2011. dec. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Más társkeresőket használtam. Találkoztam egy-két lökött lánnyal és meséltek ők is fura esetekről. A randijaim és a randipartnereim összes találkái 200-1000 közötti esetet számolhatnak. Egy olyanról nem tudok, ahol baja esett volna a lánynak.
2011. dec. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak ésszel kell csinálni a társkeresőzést. Pl én képet nem teszek fel, csak pár levél után ha tényleg érdekel az illető, akkor küldök neki privátban. Nevet soha nem árulok el, az ráér akkor is ha már személyes találkozó közeleg. Ha tartasz tőle, hogy élőben milyen, akkor forgalmas helyre irányítsd a randit vagy kérj meg egy havert vagy barátnőt, hogy legyen ott és szépen a távolból figyeljen észrevétlenül, esetleg adott jelre avatkozzon be.
2011. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kobudera ***** válasza:

Szexpartnert hamar találsz. Értelmeset nehezebben. Senkinek nem egyszerű ez a társkeresés, állítólag mindenki érzelmes kapcsolatot akar, közben meg beszélgetni sem tudnak...

Biztonságos, beszélgess Vele sokat, majd MSN, skype, később telefon és ha már bíztok egymásban randi. Előtte azért legyen egy teljes alakos kép, hogy tudd el tudod-e fogadni..

2011. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tényleg ésszel kell csinálni. Pl. teszel fel képet, mert szinte mindenki csak a fényképes társkeresőkre keres. Tehát lányként kötelező fényképet feltenned.

Pár levél után rákérdezek a nevére. (90%-ban nem titkolják a nevüket.)

Nem szeretek késni, ezért szinte mindig én értem oda elsőként. Sosem láttam, hogy jött a lánnyal megfigyelő. Délután a belvárosaban örülök, ha találok egy kávézóban egy üres asztalt. A megfigyelő már le is bukna. Menekülnék egy ilyen lánytól.

2011. dec. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8:54

Hááááááát, ti is megtaláljátok a módot hogy 2 mondat után a szexről kelljen beszélni. :D

2011. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

09:40

Na ez érdekes. Mert én meg komolyan gondolom a társkeresést, van is fent fényképem, és nem ismerkedem azzal, aki nem képes egy képet felrakni magáról.^^ Eleve nőként aki nekem ír, azért ír, mert látta a képeimet. (Nem nagyképűségből, nem vagyok egy bombázó, de tudjuk, hogy a pasik hogy működnek.) Már az csoda, ha elolvassa, amit leírtam magamról és arról, kit keresek.

Az én olvasatomban az a férfi, aki nem rak fel magáról képet, az vagy komolytalan, vagy nős és fél a lebukástól, vagy annyira randa, hogy azt hiszi, előbb a szavaival hódít meg, utána hátha elnézem neki a külsejét. Én az egyenlőségen alapuló játék híve vagyok, ez így korrekt.

2011. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!