Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincsen Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen Magyarországon megbízható, hatásos, és INGYENES, társkereső oldal? És a párkereső csajok, miért olyan fásultak? Ha már egyszer párt keresnek akkor nem lehetnének célratörőbbek, kedvesebbek vagy barátságosabbak?

Figyelt kérdés
ami van, és talán jó lenne, az nagyon drága, ami olcsóbb az használhatatlan, ami meg ingyenes, annak meg semmi értelme. Sajnos! Ilyen világban élünk, hogy egyesek mások bajából így megélnek. Szinte mindegyik oldal fizetős... De ha az ember beruház egy komolyabb összeget, akkor sem nő az esélye annak, hogy rátaláljon a szerelem. A másik oldal, meg ha az ember ír a másiknak, azt egyszerűen nem hatja meg semmi. Teljesen immunis egyik ember a másikra... De pont egy társkeresőben??? Ennek így mi értelme van? Unott mindenki, és közönyös. Ha még talán érdeklődő, akkor meg felületes, és komolytalan. Én már elhantoltam a reményt, hogy találok valakit... És aki most kérdőre von, hogy miért ismerkedem online, akkor azoknak elárulom, hogy (nem kifogás) ott ahol lakom, nincsen szórakozási lehetőség. Dolgozom. Nincs kivel, mikor, hova, és miből...
2011. nov. 24. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

megértlek. Én is így vagyok jó ideje. legtöbb társkereső oldal elég gyatra. Én elég sokat néztem át de mind olyan személyek vannak akik már kaptak az élettől pár pofont vagy lejáratták magukat vagy egy éjszakás dologra vágynak.


Én ahol lakom van bár meg diszkó, csak az a különbség hogy tele vagy óvodásokkal a szó átvitt értelmében, a részegek bolyonganak s egy egy annyira kiakad hogy hozza a láncfűrészt, kaszalógépet, fejszét meg minden féle gyilkoló eszközt.


Én is keresem azt a bizonyos lányt akit szeretnék jó ideje de itt ahol élek itt hiába is próbálkozom. Dolgozom mint más de társkereső oldalon már nem nézelődök mert nincs értelme.

2011. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Walk With Me ***** válasza:
90%
Szerintem a fizetősek annyival jobbak, hogy ott talán nincs, vagy ha mégis akkor kevesebb a kamu regisztráció.
2011. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
Ha jobban néznél ki, sokkal barátságosabbak lennének a csajok, hidd el.
2011. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
De kifogás, 600 fős faluban lakom, mégis találtam párt magamnak, mert eljártam néha hétvégén drága fővárosunkba bulizni, kiállításokra, stb és ismerkedtem. Egyedül...úgy is lehet ám, nekem sem volt kivel menni. És találtam párt elég gyorsan. A párkeresőkkel nem mész semmire valóban. De ha meg már mindenképp net akkor közösségi oldalakon, fórumokon is könnyebb ismerkedni mint egy társkeresőn. Mert ott szóba állnak veled hétköznapi témákon keresztül megismerheted a másikat, mert nem az egész csak arról szól hogy egy csomó lúzert egy helyre eresztenek és próbál mindenki felszedni mindenkit aki megtetszik neki egy kép alapján.
2011. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
föleg ha a kép sem valódi. Itt is igy van csak az embernek reménye van.
2011. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ha valódi, akkor nem 10 évvel ezelőtt és 20 kg-mal könnyebben készült.
2012. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Én a lányos oldalt tudom elmondni neked.

Miért fásultak a lányok? Azért mert már sok fiúval találkoztak a társkeresőről ás pozitív tapasztalatra egyáltalán nem tettek szert.


Fő problémák:

- hétközben a fiú esténként elérhető, de hétvégén sohasem

(egyértelmű, hogy családos vagy barátnővel él)


ha eljut a randiig a dolog

- akkor derül ki, hogy a feltett képen nem is a fiú van, vagy legalább 10 évvel korábbi a kép.


- ápolatlan a fiú, előfordul az is, hogy kifejezetten büdös és piszkos a ruhája


- van aki félig részegn jön a randira


- a fiúk általában azt írják tartós kapcsolatot keresnek, mégis az első randin egyszercsak elkezdik fogdosni a lányt -ezzel megkockáztatva egy pofont-, aztán még ők sértődnek meg.


- a másik kategória aki megmondja a randin, hogy megkeményedett és csináljunk vele valami... -remélem érted mire gondol-


- vannak olyanok is akik a neten szépen levelezgetnek, élőben meg nem tudnak egy normális szót kinyögni.


- van olyan is aki végig rángatózik a lány mellett mintha az áram rázná.


Hamarjában ennyi jutott az eszembe. Sajnos én már majdnem 30 fószerral találkoztam társkeresőkből, de pozitív tapasztalatról nem tudok beszámolni. Úgy látom a netes társkeresőknek nem sok értelme van, csak a sok idő megy el...

2012. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Zsófia20 válasza:

Van jó oldal:

[link]

2012. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 David82 ***** válasza:
Kíváncsi lennék a bemutatkozó szövegedre. Mert lehet, hogy nem elég izgató egy nőnek. Nyugi, nekem sem válaszoltak vissza sokáig. Aztán egyszer írt 3 nő, ebből kettő orosz volt, egy pedig francia. Nafene, külföldi lányokkal sokra megyek... Küld el nekem privátba azt a szöveget, amit a lányoknak szoktál írni, hátha tudok neked segíteni a szöveg megválasztásában.
2013. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátnők tapasztalatai:


A pofa 3. Randi után közölte, hogy tudja, hogy van ez a 3. Randi után szex dolog, és tényleg nem akarja erőltetni de igazán leszphatná...


Másik, vidéki srác minden második szava fsz vagy gci.


Ezután volt egy fogatlan is.... (alapvető ápolatlanság, hogy ha már nincs neki mert kiverték/kitört/kiesett/stb legalább csináltatná meg... Lehet jóképű művelt de ránézni is rossz...


Primitiv okádék banda a java.


Aki pedig kicsit is emberszerűbb az pedig csak lyukra vadászik...


Az emberek nem mernek bízni, amint kicsit is megteszik jön valami sttyó és kihasználja...

2017. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!