Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak ha megkérdezi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak ha megkérdezi?

Figyelt kérdés
Áh szerintem hülyekérdés de mind 1.Elmondom mi a helyzet.Szóval van egy srác aki 2 hónapja tetszik és ő tudja is ezt.Azt beszélik hogy szakítani fog a barátnőjével és azt hallottam egy jó forrásból hogy tetszek neki és még meggondolja hogy jár-e velem.Szóval ha megkérdezné hogy járok e vele egyszerre modnja hogy igen..vgy mi?
2009. máj. 16. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképp se vágd rá, előbb ismerjétek meg egymást. Amikor tőlem megkérdezte a párom, hogy mi lenne ha lenne köztünk "valami" én sem tudtam hirtelen mit feleljek :) Valami olyasmit mondhattam, hogy még nem ismerlek igazán stb, stb. Szóval nm voltam túl bíztató, de ennek ellenére, majd 3 éve együtt vagyunk:)

20/L

2009. máj. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De én már 4 éve ismerem.És mindennap látom..meg szoktunk vele beszélgetni.Meg 1-2 meccsen is ő a haverjával meg én a barátnőmmel szoktunk hülyéskedni.Meg néha a meccsükre is leszoktunk menni.Szóval ismerem.Csak mit mondjak neki ha megkérdezi?Én aakrok vele járni..csakhát egyszerre rávágni..hogy igen..nemtúljó
2009. máj. 16. 16:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ebben az esetben valahogy azt fogalmazd meg neki, hogy Te nagyon kedveled őt, egyelőre csak haverként ismered, de ha találkoztok, sokat beszélgettek akkor kialakulhat valami, mert szimpi Neked. Így nem is ugrassz egyszerre a nyakába, de tudja hogy kedveled, és bármi lehet a dologból.
2009. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
aze löttem szolonak tökéletesn igaza van.kicsit harcoljon érted,mert ah anyakába ugrasz,nem fog megbecsülni.
2009. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne a válasz, illetve a reagációdban. Ha kérdez , adj rá "kikerülőmanőver" választ. Pl." tudod, nagyon bírlak én is, és lehetséges köztünk ez a dolog , de át kell még gondolnom... "ezzel érezteted vele, hogy nem lepattintod, ugyanakkor meg "nem borulsz egyből a karjaiba". Gondolom ettől is tartasz... Node. Azért is jó , mert így legalább rafkósan azt is kiderítheted mellesleg, hogy ő képes-e várni Rád és tényleg nem csak egy kellemes éjszakát akar veled eltölteni. Ha megérti a dolgot, 2-3 nap múlva mondj határozott igent; ha meg azt mondja, hogy "nekem most kell a válasz , mert különben nem érdekelsz" vagy ilyesmi, akkor meg tudhatod, hogy gáz van...
2009. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Am ő 13 éves és énis annyi vok.Köszi a válaszokat.De én már régóta várok rá és várom hogy szakítsanak a barátnőjével..és nemakarom elveszíteni..mert ha azt mondom hogy még meggondolom azt fogja hinni hogy nemis tetszik nekem
2009. máj. 16. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek attól , akitől kimásolom , de ez a mondat tökéletes:

"ebben az esetben valahogy azt fogalmazd meg neki, hogy Te nagyon kedveled őt, egyelőre csak haverként ismered, de ha találkoztok, sokat beszélgettek akkor kialakulhat valami, mert szimpi Neked."

Ebben nincs az , hogy meg/átgondolod , de mégis benne van a lényeg.

2009. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor mit mondjak?
2009. máj. 16. 16:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérj gondolkodási időt. Egy hét múlva mondd azt, hogy járjatok.
2009. máj. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!