Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor menjek oda és beszélgess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor menjek oda és beszélgessek vele, ha mindig a barátnőivel van?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és van egy lány akit tetszik de a suliban mindig a barátnőivel van, máshol meg sose látom. Arra gondoltam hazakísérem de sajnos mindig egyel kevesebb több órája van. És mondom máshol soha nem látom. HELP
2011. dec. 11. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést minden 10 percben felteszi valaki?


Jelöld be faszbukon.

2011. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Egyel több->akkor barátom vársz 45 percet nem halsz bele...;)
2011. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

amikor egy fiu odamegy egy lányhoz, a gágogó libacsoport ellenére na akkor mondjuk hogy: fiúból van a srác!

vagyis, hogy van elég vér a pucájában...

2011. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
ja eggyel több órája van kivárod azt a 45 percet, barátom, ha eggyel kevesebb, akkor meg megpattansz az utolsó órádról, ahogy én szoktam :D
2011. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Vagy veszel egy levegőt, merítesz bátorságot, és odamész hozzá, legalább tudni fogják hogy belevaló fszagyerek vagy!
2011. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!