Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felejtsem el, vagy találkozgas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, vagy találkozgassak vele?

Figyelt kérdés

Van egy 30 éves férfi, akitől remegni kezdenek a lábaim, és nagyon tetszik nekem, meg amennyire látom én is neki.

Egyszer már lefeküdtünk, és durván 5 hónapig semmit se hallottam róla. Ma írt hogy szívesen találkozna és szexelne.

Na én letereltem, hogy ma este nem jó, mert...nem érek rá, más dolgom van.

Nem akarok még egyszer eszköz lenni a kezében, de mégis szeretnék közelebb kerülni hozzá, és az is igaz, hogy jó volt lefeküdni vele.


Szerintetek van esély, hogy ne csak szexuális segédeszközként tekintsen rám, vagy inkább felejtsem el.


Lefeküdni nem fogok vele, de ha elhív beszélgetni vagy sétálni, abba beleegyeznék.


2011. dec. 12. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
te mennyi vagy 17? saját korosztályoddal feküdj össze inkább.
2011. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sétálni v beszélgetni azért hív el h utána lefektessen...csak van olyan h nincs kedve ehez és nyíltan kimondja h csak dugni akar, nem körít meg semmi ilyesmi :P
2011. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
24 vagyok és nem zavar az a 6 év.
2011. dec. 12. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:

2 séta után meg fog fektetni, aztán el fog tűnni megint hónapkra. Majd ír, hogy várd széttárt lábakkal.

A te döntésed.


35/F

2011. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval nincs esély... okés, akkor hagyom.
2011. dec. 12. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!