Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kelt el már 20 felett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kelt el már 20 felett a szép és átlagos külsejű lányok nagy része?

Figyelt kérdés
Volt már egy ilyen kérdés, de engem is érdekelne. Én sem találok már szingli 20-22 év feletti lányt. Már majdnem mindnek van párja.
2011. dec. 12. 17:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Majdnem.

23/L

2011. dec. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
pedig vannak.. hat, mert sokan megtalaltak azt, aki nekik megfelel, mások meg nem képesek kimászni egy rossz kapcsolatból.. de ez igy egy kicsit skatulyazas :S
2011. dec. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Mert a lányok többsége már 14-16 éves korától kezdve pasizik. A szép lányok szépen válogatnak és náluk sorszámot kell húzni :D

Vidd lejjebb a korhatárt. 17-18 éves lányok között még találsz szinglit.


Amúgy kapcsolatok köttetnek, bomlanak. Jókor kell jó helyen lenni. Volt oszt társamnak (aki velem egyidős) is most ért véget egy 4-5 éves kapcsolata.

Mellesleg nem csúnya csaj ^^



21F

2011. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Van akinek nincs, de neki azért, mert túl válogatós.
2011. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Azért, mert a sok hapsi akinek van töke, vagy szerencséje elkapkodja előled a sok jó csajt.Nincs más mit tenni, résen kell lenni, gyorsan kell lépni..vagy persze mondhatod azt is, hogy ha neked találták ki azt a lányt, akkor csak összejön.Hosszú tapasztalat után azt kell, hogy mondjam, csak az a tied amit megszerzel magadnak, nincsenek sültgalambok, csak 1 az 1000ik esetben...szégyelős vagy,gátlásos vagy leszivtad.Ezen a bolygon egyedül az müködik, ha szépen odamész minden egyes kiszemelt csajhoz viccelödsz, magabiztos vagy és laza...ez az univerzális ismerkedési forma, a többi módszer 1 az 1000hez arány.
2011. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek azzal, hogy a 18 évesek körében van sok szingli...meg az első éves egyetemista csajok körében is akad sok szingli....de ott már leselkednek rájuk az egyetemista srácok..."úgyhogy sietni kell ám, amig el nem kell az árú".Én balfék voltam és elhabzsolták előlem az összes édes csajt, mert azt hittem, hogy akkor az igazi ha a csaj is észrevesz és bámul és belédesik mint a Trisztán és Izolda-ban.A csajok nem bámulnak, és nem vagyok 1 az 1000ből, úgyhogy be kell állni a sorba és "harcolni a nyereményért", mert sajnos ezek a játékszabályok.
2011. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Utolsónak és uccsó előttinek is igaza van. Sajnos már sorszámot kell húzni a csajoknál. Nem lehet várni a sült galambot, hogy hátha odamegy a csaj, hogy légy az enyém. Ennek tényleg majdnem 1 az 1000 hez az esélye. Keményen le kell szólítani az összes csajt, mégha egymás után 30 pofára esés van, akkor is. A szemezésben meg nem lehet bízni. Én is már az elmúlt 5 évben vagy 30 lánnyal szemeztem mégsem lett egyikből sem semmi, mert nem volt annyi gerinc bennem, hogy odalépjek a csajhoz. A szemezésben nem lehet bízni! Ez teljesen biztos.
2011. dec. 12. 17:47
 8/31 anonim ***** válasza:

az egyik válaszoló is írta már és én is megírom, hogy a legtöbben, "pocsék kapcsolatban vannak benne, de egyszerűen nem tudnak kilépni belőle"


- mert vagy eltartják őket

vagy gyerekük van

vagy nincs hová menniük

vagy félnek h ugysem találnak mást

vagy vagy vagy

vagy csak lusták előröl kezdeni mindent

2011. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami. Van a jóképű és beképzelt macsó akinek a csaja már minden megaláztatottságon átment, megcsalás, megverés stb és még sem lép ki. Mert ki tudja, hogy talál-e még egy ilyen tökös gyereket, egy ilyen gazdag pasit, és ki tudja, hogy a következő pasija nem-e megint egy iszákos ganétúró lesz, aki megint verni fogja őt. Ezért nem mernek lépni. Mindig visszamennek a pasihoz. Főleg ha az nagyon gazdag.
2011. dec. 12. 17:53
 10/31 anonim ***** válasza:

"Én is már az elmúlt 5 évben vagy 30 lánnyal szemeztem"


Hüha, hát ez durva.Mert ha már szemezel egy lánnyal...vagyis ő is viszonozza a szemezést...nekem ilyesmi nagyon ritka, mert vagy nagyon félősek, még szemezni se mernek vagy nagyon büszkék és elvárják, hogy legyek rámenős és szólitsam csak úgy meg vagy egyszerüen levegő vagyok pedig megvannak az adottságaim.


Elszalasztott lehetőségek sose jönnek vissza.Én is elszalasztottam pár kimondottan szép lányt, mert nagyon gátlásos voltam, de sose találkoztam velük össze újra, igaz nem lakok egy kis falúban, kevés az esélye hogy összefussak ugyanazzal a lánnyal...és akkor maradok a megbánással...akkor inkább égjen az ember 1000szer, de legalább tudom, hogy mi lett volna ha odamegyek.

2011. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!