Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha jól nézek ki és eljárkálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól nézek ki és eljárkálok mennyi az esély hogy megismerkedek valakivel?

Figyelt kérdés

a külsőmmel úgy érzem nincs bajom, de mostanában nem igazán járkáltam el (barátnők se jöttek, barátom is volt) most vége és újra ismerkedni akarok csak félek a csalódástól hogy senki nem akar velem ismerkedni.

a gimibe sem voltam csúnya de komolyabbat nem akartak tőlem csak beszólogattak és ennyi.

mi lehet a baj és hova járkáljak ahova nem gáz egyedül menni (barátnők még most se jönnek velem nagyon).

külsőre így nézek ki röviden: 167 magas, szőke hosszú hajú, nagy kék szemű, divatosan, nőiesen de nem kihívóan öltözködök. magas sarkú, szűk nadrág, sportosabb kabát, egyszerűbb nőies felsők. esetleg változtassak valamit?

22L


2011. dec. 7. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szőkés-barnás? mert akkor minden paramétered fedi az "álomnőt" :D persze kell hozzá még ez-az, de kiba*szott jójl hangzik :)

szerintem nem lesz gond! és igen, ha eljárkálsz ide-oda akkor nyilván le fognak szólítani, vagy ahogy a helyzet adja de megismerkedhetsz idegen férfiakkal.

2011. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ismerkedni szeretnél, vagy értelmes fiúval párkapcsolatot? :)
2011. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát inkább szőke mint barna. :)
2011. dec. 7. 21:43
 4/17 A kérdező kommentje:
ismerkedni férfiakkal és párkapcsolatot. szeretnék már komoly kapcsolatot.
2011. dec. 7. 21:43
 5/17 anonim ***** válasza:
Pesti vagy?:) Mert akkor mondok egy pontos helyet és ott leszólítalak:P 22F
2011. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Változtass... kezdd azzal, hogy ne fektess akkora hangsúlyt a külsődre. Ha te nem azzal akarsz hódítani, akkor a fiúk is komolyabban kezelnek majd.


Azt nem lehet tudni, hogy ha eljárkálsz, akkor mennyivel nagyobb eséllyel ismerkedsz meg fiúkkal. De barátnők nélkül egy hétvégi bevásárlás közben is összefuthatsz valakivel, akivel beszélgetésbe elegyedhetsz. Teccik érteni. Spontán, nem rágörcsölve.


19L

2011. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hmm... nagy hangsúlyt fektetek a külsőre ez lehet akkor visszataszító a pasik szemébe?
2011. dec. 7. 21:45
 8/17 anonim ***** válasza:
A külsőd legyen normális, tiszta, de ne extravagáns. Ne kihívó legyél, hanem szép és érdekes. Ha komoly párkapcsolatot keresel, szerintem ne szórakozóhelyeken próbálkozz.
2011. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem visszataszító, stílustól függ.

Egyébként a kérdésedre a válasz: igen. Ahogy mondani szokták: ne várd, hogy a szőke herceg bekopogjon az ajtódon! Lépj ki rajta!

2011. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy értettem, hogy ne a külsődben keresd azt, ami megfogja a pasikat :) Nyilván tetszel nekik, de normális párkapcsolathoz ez önmagában nem elég, szóval ha van egészséges önbizalmad(ami a belső értékeidre épül), meg hát... hogy mondjam... kedves arckifejezésed, akkor bátrabban mernek kezdeményezni a rendesebb fiúk is. Szerintem :)

A 19L voltam

2011. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!