Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találkozhatok normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkozhatok normális 20éve körüli lánnyal?

Figyelt kérdés
Hol ismerhetek meg olyan lányt, aki nem ribanc, nem ment rajta keresztül a fél város,nem nagyravágyó szereti ha egy fiú kedves,sportos és művelt. A mai nők 98%-a nemilyen sajnos, mindenki "divatribanc", nincsenek emberi értékek, egy mosoly, egy ölelés, egy szex... De megpróbálám, mit javasoltok?Merre keressek?
2011. dec. 12. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A való életben!
2011. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
De azért legyen gyönyörűszép is, nem? Nagyon sok normális lány van, de nyilván nem a ribanckinézetűek között kell keresgélni. Ebbe a hibába szoktak beleesni a magadfajta férfiak.
2011. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj, ha ribanckinézetű, de azért ne legyen ribanc. :D
2011. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sok ilyen csaj van. Rajtuk szoktak a pasik keresztülnézni. :(
2011. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
álomország tengerpartján...
2011. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem tom, de én sztem normális vagyok
2011. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
és magadról mit tudnál elmondani Kedves Kérdező?
2011. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha szegedi vagy, akkor ott:)

Nem szoktam ilyesmi kérdésekre válaszolni, de én is hasonlóan vagyok mint te..

Pont olyan barátot szeretnék, aki esetleg értékeli azt, hogy nem vagyok egy nagyszájú flegma ribizli..váá nem tudom norm. megfogalmazni.

Amúgy hogy a kérdésre válaszoljak: ificsoportokban (ha vallásos vagy persze) talán könyvtárban..járj nyitott szemmel, bárhol találhatsz végülis.

20l

2011. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ilyennek tartom magam, mint amit leírtál. Talán egy kicsit nagyravágyó vagyok. Sajnos nem nagyon tudok rámászni a pasikra, ahogy a többi lány csinálja, ezért általában egyedül vagyok. Mert nem nagyon közelednek a fiúk, mert nem vagyok divatribanc, és néha szemüveg is van rajtam. Amúgy 170cm/55kg vagyok, hosszú a hajam és átlagosan szép az arcom.


22/L

2011. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hellószia! :D


Viccen kívül szerintem bárhol, csak tartsd nyitva a szemed és figyelj a lányok apró jeleire, mint pl egy apró mosoly feléd..ilyesmi! :) De ha perpill mégsem látnál a közeledben ilyen lányt, akkor megvárlak!:) Írj bátran, akár csak dumálni a témáról..;)

L19

2011. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!