Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom meg hogy a fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom meg hogy a fiu többet érez mint barátság? Normális válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk állandóan néz, vaagy, odamegy és azt mondja szeretlek :) De a legfontosabb az hogy ha odamegy hozzád suliban szünetben beszélgetni, az nem azt jelenti h szerelmes beléd... mert én így jártam egy csajjal h odamentem barátilag és azóta tisztára dühös rám :(

Rem segítettem 14/f

2011. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezed, hogy voltál már szerelmes? Esetleg most is az vagy? És kibe? ^^
2011. dec. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a fiúk mindig többet éreznek mint barátság egy lánynál...


a fiúk mindig csak dúgni akarnak és ez van amelyik meg mást mond az hazudik vagy meleg vagy a lány nem tetszik tényleg neki.


fiú és lány közt amúgy is azt mondják nem lehet barátság :)

2011. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző, ez hülyeség. am 1. vagy

Van egy csaj barátom és SEMMI MÁS CSAK barátság. és nem akarok dugni vele, meg még a nagy szerelmemmel sem akarok dugni mert korai.

2011. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vagyok*
2011. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát például ha a farkát a seggedhez dörgöli...akkor valószínüleg tettszel neki...
2011. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Odamész és megkérdezed , esetleg?
2011. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
egyszerű írni a "menj oda hozzá és kérdezd meg" típusú válaszokat, de tudom, hogy gyakorlatba ültetni már nehezebb. attól függ, milyen rendszerességgel találkoztok, ha például osztálytársak/iskolatársak vagytok, akkor figyelni fog, esetleg flörtölni szeretne, és nem tipikus témákról fog beszélgetni veled, ha arra kerül sor. például nem fogjátok kitárgyalni a házi feladatban a b feladat eredményét, hanem személyesebb jellegűek lesznek a beszédtémák. (:
2011. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor leszek részletesebb , nem kell azzal egyből odamenni hogy szia, tetszek-e? ezt akkor kell csinálni ha valami egyértelmű jelet ad a srác : Szemez veled , vagy néz , vagy ilyesmi... pl megkérdezed, hogy : szia , hogy hogy szemezel velem? vagy miért szemezel ennyit velem? Vagy miért nézel? Természetesen lágy hangon és kedves mosollyal :)


Na MOSTMÁÁÁÁ megfelel? kedve előző válaszoló?X'D


Mellesleg ha ilyen jeleket nem ad akkor valszeg nem tetszel neki, de ennyit azért tudni kéne magunktól...

2011. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!