Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Ilyen lányt még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Ilyen lányt még nem láttam! Tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

Muszáj beszélnem erről valakinek, mert félek, hogy beleőrülök vagy elszalasztom életem nagy lehetőségét.


Olyan 2 hónapja megismertem egy lányt. Teljesen véletlenül. Edzésen találkoztunk. Aztán így kb hetente összefutottunk. Mindig beszélgettünk. Nagyon belebolondultam. Aztán eltűnt és nem láttam többet.

Egy suliba járunk, de más szakra.


Megkerestem facebookon. Nagyon aranyos, szimpatikus lány. Edzésen is feltűnt már, hogy van benne valami különleges. Sajnos edzésen kívül nem találkoztam még vele. De szinte állandóan csak ő jár már a fejemben. Abban tűnik ki számomra a többi lány közül, hogy ... hát hogy is mondjam, nem az a magamutogatós típus. Inkább egyszerűen öltözködik. Úgy csinosan, meg nőiesen, de nem minibe meg nem ilyen kivágott felsőkbe. Neten se találtam róla olyan képet. Ez nekem valamiért állatira bejön. Jó, van pár dolog, ami miatt elsőre azt mondtam volna, hogy lehetne inkább ilyen meg ilyen, de úgy összességében nekem akkor is nagyon tetszik. Úgy értem, hogy mielőtt megismertem, más ideál fogalmazódott meg bennem, mind külsőre, mind egy-két belső dologban. Most mégis úgy érzem, hogy nem találnék hozzá fogható lányt. Ha ránézek egy lányra, megnézem az adatlapját, akkor valahogy össze hasonlítom Vele és mindig arra jutok, hogy Ő nem ilyen, Ő jobb ennél. Úgy gondolom most, így szinte ismeretlenül is, hogy nagyon tudnám szeretni. Eddig nagyon aranyos és szeretnivaló lánynak ismertem meg. Jó, persze alig ismerem.


Nem tudom, hogy írjam le. Lehet, hogy más fiú azt mondaná rá, hogy átlagos, vagy valami ilyesmi. Én gyönyörűnek látom. Eddig nem ilyen lányt akartam, de most hogy megláttam, tudom hogy a "többi" valahogy nem lenne jó. Vagyis nem lenne olyan jó. Igazából ez az egyszerűség az, ami megfogott benne azt hiszem. Ezen belül is az, hogy nem mutogatja magát. És felfedezni véltem benne egy olyan anyatigris jellemvonást is. Ebben nem vagyok biztos, de nekem ez jött le. Bár lehet csak beleképzelem már. Nekem úgy tűnik még, hogy velem ellentétben elég érett gondolkodású. Sokkal felnőttesebb, mint én. Bár eddig úgy tűnik még, hogy nincsenek annyira komoly tervei a jövőre nézve, mint nekem, de lehet csak szerénykedni akart. Én sem beszéltem neki úgy a terveimről. Meg szerintem ő már lehet hogy tapasztalt lány a párkapcsolatok terén is. Ez is fura, mert határozottan olyan bnőt akartam volna, akivel az elsők vagyunk egymásnak. De most mégse kéne más.


A problémám, ami miatt nem léptem, az magammal van. Nem érzem magam jó pasinak. Nem tudom mit gondolnak rólam a lányok. Tudom, hogy próbálkozni kell, de engem nagyon lelomboz, hogy mivan ha nem vagyok jó pasi. Nem tudom értékelni magam. Már többször elhatároztam, hogy elkezdek ismerkedni és abbahagyom ezt a magányos farkas szerepkört, de mielőtt belevágtam volna, mindig meggondoltam magam. Vágyom már barátnőre, de félek is, hogy leértékelnek. Eddig még nem nagyon volt bnőm. (Vagyis régesrégen volt egy, de annak már több mint 3 éve. És nem volt semmi "olyan") Egyáltalán nincs tapasztalatom. Bulizni se járok el. Azt se tudom, hogyan kell randizni.


Bejelöltem. 1-2 üzenet váltás is volt, de mindegyik lényegtelen, sulival kapcsolatos. Nem tudom, mit kéne tegyek.


Félek, hogyha nem teszek semmit, akkor elmegyünk egymás mellett. Egy ideig játszom még a hülye magányos farkas szerepemet, aztán összeomlok és felszedem az első büdös ribancot, aki az utamba kerül. Onnan visszatekintve meg már bánni fogom, hogy most nem tettem semmit. Ha meg nem omlanék össze, akkor éldegélnék tovább egyedül és kialakíthatnék valami jó kis agglegényéletet.


Annyira különleges lánynak tűnik. Folyton arra gondolok, hogy ő lenne a tökéletes feleség. Meg mellette télleg boldog lennék.


De mivan ha tévedek? Ha nem olyan, mint amilyennek elképzeltem. Most kb kialakítottam egy képet róla, amibe aszem beleestem. Lehet sosem tudom meg, hogy ez a kialakult kép télleg Ő-e?


Már hetek óta ezen rágódok. És félek, hogy nem lesz jobb.


2011. dec. 14. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pls privátba küldj már egy msn vagy egy skype címet és én elmondom neked a tapasztalatom kérdezhetsz stb léyneg ott sokkal egyszerűbb
2011. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen rágódni ennyit?:)

Mi lehet a legrosszabb eshetőség, ha elhívod egy randira?

1. Nemet mond.

2. Igen mond és lesz vmi.


Mi lesz, ha meg sem próbálod?

Egész életedben ezen fogsz rágódni.


Ne legyél barom:) Próbálj vele beszédbe elegyedni kicsit edzéseken. Aztán ha nem pattint le feltűnően, hívd el egy kávéra vagy sütire vagy akármire:)


Ha lekoppint, akkor ez van, legalább megpróbáltad és kész.

2011. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Javítom:

A legrosszabb eshetőségek ha elhívod:

1. Nemet mond.

2. Igent mond, de nem jön össze a dolog.

3. Igent mond, de nem ő lesz a feleséged:D

2011. dec. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Jézusom... bocsi, de ez az írás cseppet sem egy klasszikus magányos farkasra utal, inkább egy önbizalomhiányos tinilányra. Szóval ha beszélgetsz vele, három dologban feltétlen változtass: egyszerű, határozott, lényegretörő legyen, amit mondasz.

Azt te is tudod, hogy butaság, hogy most mindent beleképzelsz. Nem is a lány tetszik neked, hanem a kép, amit kialakítottál róla. Ezt a képet minél előbb a valósághoz kell igazítani.

A következőt tedd: facebook, email: "Szia, van kedved péntek délután meginni velem valahol egy teát?" (vagy kávét, vagy forralt bort, az mindegy)

Két szó elengedhetetlen: VAN (határozottságot és önbizalmat sugároz, a nincs szóval szinte kéred, hogy utasítson vissza, és valószínűbb is, hogy nemet mond, ha már felkínáltad), valamint a PÉNTEKEN, persze lehet más nap is, de a lényeg, hogy nem "valamikor", hanem egy konkrét időpontban.

Ennyi. Aztán annak függvényében, hogy mit mond, tudsz lépni. Hajrá!

2011. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Ez egy vallomás- Hol a kérdés?


Önbizalom növelés: sportolj.

dobbd ki a ruhatárad, vegyél új rucikat.

mondd el reggel a tükör elött magadnak hangosan: jó pasi vagyok


húzzd ki magad amikor mész, ne görnyedj


mindig legyél tiszta, ápolt, megféült, lenyírt hajú


ennyi.


És lépj valamit. hívd el sétálni,moziba, kávéra stb.

2011. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 lee12 ***** válasza:

ember énis ilyen problémákkal küzdök de rájöttem nem kell félni hogy lekoppint mivel ha te nem próbálod meg akkor ő az elétbe nem mozdul rád

tudom hogy gáz meg ciki ha nemet mond de nem muszály egyből szerelmet vallani

pl egy lehetőség: ez te vagy: szia,meghívhatlak egy kávéra?

ő: bocsi de pasim van(vagy hogy nem akar kapcsolatot vagy ilyesmi)

Te: mosolyogva: én nem azért:D csak kevés lány barátom van és kéne akivel el tudok beszélgetni ha nő problémám van

ennél az esetnél már megtudtad hogy csak barátkozni akar és nem kell törnöd magad és még nem is égőő inkább neki mivel azt hitte hogy tetszik neked, és ha pl jól összehaverkodtok és megismer akkor még lamour is lehet

ennél biztosabb módszer nincs de ezt ne fb-n írd le:D

2011. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A fejem miatt érzem magam hátrányba. Főleg az arcom. Sokat bántottak ezzel általánosba meg gimibe. Akkor úgy még nem vettem a szívemre, de mostanra nagyon rámrakódott
2011. dec. 14. 20:55
 8/15 anonim ***** válasza:
nem sok ember fogja végigolvasni az írasod de én (sajnos vagy nem sajnos mostmár mindegy) megtettem, elolvastam az áradozásaid. a véleményem az, hogy baromi nagy szerethiányod van és neked nem is pontosan ez a lány kéne csak valaki aki szeret és akit viszontszerethetsz. amit nagyon sürgősen meg kell tenned egy önértékelés és önbizalom szerzése.ne foglakozz, azzal hogy elküld-e vagy nem, kérdezd meg!ha nem küld akkor örülhetsz, ha elküld akkor meg mi van?összedől a világ?ő is csak egy ember semmivel sem több mint te vagy én. így állj hozzá és azt a nagy isteni magaslatokba emelést meg nagyongyorsan felejtsd el, mert így hogy nem te vagy a domináns fél, hanem ő semmiképpen sem fog működni a dolog.legyél lazább ne görcsölj, ne érdekeljen hogy elküld e vagy nem. fogd fel úgy, hogy ezt mindenképpen meg KELL tenned, mert így nem fogsz azon rágódni hogy mi lett volna ha...
2011. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hadd elemezzem ki egy kicsit, amit írsz, van néhány dolog, amin nagyon sürgősen változtatnod kell, ha barátnőt akarsz.


1. Nem őrülsz bele, és nem ő életed nagy lehetősége. Nem egy drámában vagyunk, egy ilyen jellegű megszólalással azonnal elvágtad magad bármelyik normális lány előtt.

2. Ne találj ki ideológiákat oda, ahol nincsenek. Attól különleges a lány, hogy átlagos? Ez tökéletes ellentmondás. Az utca másik tízezer átlagos lányát is különlegesnek látod? (ez esetben nem szóltam)

3. Ne gyárts ideálokat. Tizenöt éves kor után nem menő. Véget ért az idealizált, plátói szerelmek korszaka, ajánlom inkább a hús-vér EMBEREKET. Akik soha, de soha nem ideálisak.

4. Senkit nem érdekel, hogy nem vagy jó pasi, ha van önbizalmad és stílusod. Ezt a kettőt nagyon fejleszd. Ha nem vagy csodálatosan gyönyörű, akkor fogd meg a nőket a humoroddal, a férfiasságoddal, akármivel, amid van. Amiben jó vagy. Ha azon problémázol, hogy nézel ki, akkor a lány is azt fogja nézni. Az első komolyabb barátom pl. egyáltalán nem volt jó pasi. De elképesztően okos volt, és ez feledtette a külső hiányosságait. Van ilyen.

5. Ne találj ki magadnak szerepeket. Légy inkább önmagad. Ez a magányos farkas kifejezés különösen borzasztó, tipikusan az önbizalomhiányos fiúcskák szokták mondani. Csakhogy egy valódi magányos farkas inkább olyan, aki direkt választotta a magányos utat, nem önbizalomhiányból.

6. Ne célozgass ("olyan"). Egy férfi kimondja, amire gondol. Konkrétan. Kertelés nélkül.

7. Ne kösd össze a párkapcsolatot a bulizással. A kettőnek semmi köze egymáshoz. Ne mosakodj már előre.

8. Úgy kell randizni, hogy ketten egyszerre mentek ugyanoda. Ne mosakodj előre.

9. Ne beszélj lenézően másokról, pláne általánosítva ("valami büdös ribanc"), nagyon visszatetsző.

10. Ne tervezd előre az összeomlásod és az agglegényéleted. Gyávaságra utal. Nem férfias.

11. Ne akarj valakit rögtön a megismerkedésetekkor feleségül venni. Komolytalan. Főleg ne irreálisat (tökéletes ember nincs).

12. Ne rágódj hetekig. Lehet, hogy ezzel szúrod el, ha az elején írsz neki, még emlékszik rád és szívesen randizott volna, de az elmúlt idő alatt megismert már mást.


Ez 12 olyan pont, amik közül szinte már egy is kizáró ok egy normális lánynál. Most nehogy azt mondd, hogy reménytelen eset vagy (vö. 5, 8)!!! Hanem szépen rágd magadban át a dolgot (szigorúan csak miután randira hívtad már a lányt most!), aztán szépen apránként változtass rajtuk. Légy türelemmel magadhoz, a változás nem megy azonnal, de ezt ne használd kifogásként, hanem CSINÁLD!

2011. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát lehet bántó lesz amit mondok, de számomr egy csöppet idegesítő vagy, eleve, ahogy megfogalmaztad ezt a kérdést, egy pöppet nyálas és tényleg olyan "lányos" és nagyon érzelmes, így fiú létedre, szóval fúj.

Ezektől függetlenül szerintem nyugodtan írhatsz neki, hívd el valahova pl korcsolyázni, és probálj meg vele beszélgetni, szerintem ennyiből le fog neki esni a dolog...Azon meg ne izgulj, hogy hogy nézel ki, ha annyira normális a leányzó, nem fog téged elhajtani csak úgy, hanem kultúráltan elmondja.

2011. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!