Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen karékpárt ajánlanátok?...

Milyen karékpárt ajánlanátok? Használtam kevés van, Újonnan olyan 130K ért láttam. Merida vagy KTM? Esetleg Scott, Kona, Magellan, Montana, Gepida, stb? Tanácstalan vagyok de kéne.

Figyelt kérdés

Budapestre, ott is csömör (illetve Balatonra nyáron).

130 ért láttam Scottot, de Meridakat nézem még nagyon.

Merevvázas, MTB,

Milyet ajánlanátok?

Attól nem félek hogy ellopják, mert kertváros, és amugyis másik biciklivel járkálnék veszélyes helyeken.

13/f

Komoly válaszokat pls. bár tudom a megfogalmazásom elég ***


2011. aug. 8. 22:51
 1/3 anonim válasza:

[link]

Ezen van lock-out, szóval mintha nem is lenne teló.

2011. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, csak nekem picit nemtudom, "erősebb" bicó kéne.

Erről pedig nem olyan jókat írnak :/

2011. aug. 8. 23:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Üdv.


Ha erős vázzal kell akkor tudom ajánlani a Specialized Hardrock Disc 2011-t, Kellys Spider 2011, Mongoose Tyax Elite/Tyax Comp, Focus Whistler-t. A Scott Aspectok közül majdnem mind nagyon jó, de ha az árhoz ragaszkodunk akkor a Scott Aspect 40. Cube is nagyon jó márka, bár azt drágábban kapsz mint 130 000. A GT Avalanche 3.0 Disc sem rossz.

2011. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!