Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, ha folyton amikor ismeretlen társaságban vagyok idegeskedem, feszült vagyok és nem tudok összpontosítani a helyzetre?

Figyelt kérdés
Kezd már zavaróva vállni ez az egész marhaság ami a fejemben kialakult. Az agyam egyszerűen magakadályozza, hogy társas kapcsolatokat alakítsak ki, nem beszélve a párkapcsolatokról. Folyamatosan félek, rettegek, hogy most mi lesz, ha nem tudok valami szellemeset odaszólni és félek attól, hogy kellemetlen helyzetbe hozom magam. És a furcsa az egészben az, hogy tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy ezek a gondolatok teljesen irracionálisak, ugyanis tartom magam annyira normálisnak, hogy meg tudjam állapitani milyen élethelyzetben van életveszély és melyik teljesen biztonságos. De hiába probálom magyarázgatni magamnak, hogy nyugi te kis hülye, csillapodjál mert nincs mitől félni, az agyam kitartóan ragaszkodik a negatív beidegződéseihez és teljes túlerővel a szenvedést valasztja. Pedig sokszor még kiabálok is magammal a tükörrel szemben hogy NE FÉLJ te gyáva nyúl, sajnos nem ért semmit. Szerintetek van remény arra, hogy kitakarítsam ezeket az érzéseket a fejemből, vagy egyszerűen csak fogadjam el, törődjek bele, hogy ez vagyok én, ilyen agyat örököltem, amely a veszélytelenből is veszélyeset csinál és haggyam a dolgokat maguktól alakulni? Ha valakinek netán sikerült megszabadulnia ezektől, szivesen várom a tanácsait. 23/F
2011. dec. 15. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre nincs konkrét recept. Egyrészt nem szabad rágörcsölnöd, lazítanod kéne. Másrészt el kellene hinned, hogy mások anélkül is kíváncsiak rád, hogy te erőlködve próbálsz szellemes lenni. Ha csak magadad adod és a reakciók rosszak, akkor esetleg változtathatsz, de ezt nem tudod meg, amíg nem vagy képes egyszerűen önmagadként viselkedni.
2011. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van egy dolog, nem írom le ide, egyrészt lehet nem tetszene, másrészt lehet törölnék.

(23F)

2011. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az a tükörbe kiabálós dolog elég hülyeségnek hangzik. Sport, agykontroll, meg ilyenek talán segítenek
2011. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hello ! TELJESEN UGYANEZ volt nálam is, csajokhoz egy szót nem szóltam, féltem azoktól akiket nem ismerek, pár fős baráti körben mozogtam csak. Igazából nekem a szalagavató segített,féltem a lánytól akivel táncolok, pedig nagyon szép, csak szinte sosem beszéltem vele. És nagyon meglepődtem hogy viccelődök vele, és kedvelt, úgyhogy nagyon jól elvoltunk. 1. Próbálj meg ott lenni minél több közösségi rendezvényeken, legfeljebb hazajösz ha megunod, de tényleg énse nagyon járok sehova, meg nem jártam, de ténlyeg sokat segít :) . 2. Kezdj el beszélni akármilyen semleges témáról tökmindegy, nagy hibám volt, hogy azt hittem hogy folyton viccesnek kell lennem a lányoknál stb, elkezdesz valami tök alap témát, amit haverokkal is szoktál,jobb pár percet beszélni valakivel, mint egyet sem mert "félsz". Utána másnap megint, és így tovább :).Nekem 19 év kellett hogy rájöjjek hogy a kommunikáció 2 irányú, és nem kell hú de nagy dumásnak lenni. 3. a legfontosabb ! Lehet hülyén hangzik, de nekem ez segített a legtöbbet, nem ismerlek, nemtudom milyen a kiállásod stb, de legyél kicsit nagyképű, lássák rajtad hogy határozott vagy, nem kell megjátszani (csak egy kicsit :) ), kva határozottan menj mindenhova, és látni fogják rajtad hogy határozott vagy, és más szemmel néznek rád (hidd el nálam is így volt,csak ezért tudom elmondani hogy nem hülyeség :) ). Nem tudom mennyire segítettem, remélem valamennyit tudtam. Sok sikert, menni fog minden !! :)
2011. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek. Igen, szerintem ezeket így kell csinálni, csak az egyedüli gond ezzel az, hogy bármikor odamegyek egy lányhoz beszélgetni, olyant fintort odavág, hogy rendesen zavarba jövök. Lehet hogy meglepődik azon, hogy hogy mertem odamenni ezzel a fejjel, ugyanis meg kell vallanom eléggé félre sikeredett gyerek vagyok.
2011. dec. 15. 18:09
 6/7 anonim válasza:

Aha, értem :S . Hát akkor 2 lehetőséged van :

1. Elmész valami info-kocka szakra,programozol egész nap és elfelejted azt a szót ,hogy "nő" :) .. Bocs a hülye "viccért" nem gondoltam komolyan .


2. Hát ahogy látom nem túl könnyű a helyzet, megértem, mert tényleg ismerős, nem tudom, esetleg annyit tudok javasolni (de lehet hogy azt mondod hogy "húha nem mondod...") , talán próbálkozz úgy ismerkedni lányokkal, hogy 1-2 haverral vagytok többen több lánnyal (pl buli, tökmind1 valahol), elmentek valahova, és akkor több embernek több témája van, mindenki figyel mindenkire, és ilyenkor úgyis ki szokott derülni, hogyha valaki szimpatikus valakinek. Engedd el magad,legyél laza. Eltelik az idő, rájösz, hogy milyen jó volt beszélgetni azokkal a lányokkal, legközelebb ha találkoztok,teszel 1-2 vicces megjegyzést a buliról, ő meg nevetni fog,és azt fogja mondani, milyen jó volt veled (veletek) beszélgetni :DD és már mondja is a magáét.. És ez így épül folyamatosan egymásra :) . Na nem akarok itt regényt írni, nem akarom hogy úgy tűnjön, mintha leírnám "how to get a girlfriend", mert nem ez volt a kérdés, csak kicsit hosszúra sikeredett :) . Próbáld meg, és ne keseredj el ha 1 nem jön össze, csak menj tovább és ne nézz vissza :) . Őszintén sok sikert kívánok neked, és remélem megtalálod azt a lányt, akit szeretni fogsz életed végéig és viszont :) Üdv.

2011. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kis társaságba járjál és idővel növeld a létszámot, így lassan megszokod a helyzetet.
2014. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!