Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi 5 ora mulva se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi 5 ora mulva se jelol vissza a facebookon, akkor nem jovok be neki?

Figyelt kérdés
Bocsi, tudom, hogy hulye kerdes, de uzenetet is kuldtem a telefonjara a jelolessel egyutt.
2011. dec. 15. 20:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
én azt sem tudom szinte mik ezek a kütyük és nem is érdekel. a frász kerülget attol is hogy elöbb utobb már csak érintös telefon lesz....pedig csak 25 vagyok.van egy számitogépem meg egy 8 éves telefonom ami tud sms-t meg hivást.azt is alig használom. én inkább ÉLEK...
2011. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Igen jó körökben mozoghatsz, ha arrafelé mindenkinek okostelefonja van...

Na de ha ott is a net a zsebében: honnan tudod, hogy pont a Facebookkal lesz elfoglalva? Mi van, ha éppen tanul és órája van, vagy mondjuk éppen dolgozik? Néha ez a kettő is elő szokott fordulni.

2011. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Jol van na, tudom, hogy HP vagyok, de mit csinaljak, hihetetlenul tetszik ez a srac, total megorjit mar csak azzal, ha ramnez.
2011. dec. 15. 20:25
 14/27 anonim ***** válasza:

Jájj ilyen zsíros körökbe mozogni uh XD még a hideg is kiráz a sznob gazdag geeci ládáktól akiknek anyuci apuci meg veszi a legújabb kütyüket :D


Amúgy lehet ronda vagy azt azért nem jelöl vissza vagy nem lépet be azóta még fb-r XD

2011. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
2011 a facebokról szól, borzasztó.. reméljük 2012 ben nem itt kötnek majd házasságot is az emberek....
2011. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
2011. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
ilyet kérdezni b+... -.-"
2011. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

A youtube video vicces, koszi :)

Egyebkent meg nem tudom, hogy mi a bajotok. A facebook tokeletes arra, hogy mindenfelet szervezzen az ember, koncerteket, mozit stb, es sokkal tobb emberhez fog eljutni.

En a facebookot arra hasznalom, hogy megbeszeljem, hogy kivel, hol, mikor talalkozom. Es ha valakit bejelolok, az azert van, hogy konnyebben kapcsolatba tudjak vele kerulni, hogy utana talalkozhassunk is. Nem jutott eszetekbe, hogy esetleg nem talalkozom ezzel a sraccal csak kb havonta egyszer, akkor is dolgozik, vagyis nm er ra, hogy beszelgessen.

2011. dec. 15. 20:45
 19/27 anonim ***** válasza:

De, eszembe jutott, én is így tartom a kapcsolatot sok egykori barátommal, akiktől egy iskolaváltás miatt elszakadtam.

De azért ez nem feltételezi azt, hogy a másiknak folyamatosan a Facebookon kellene lógnia és emberfeletti katasztrófa, ha 5 óra alatt nem jelöl vissza. Lehet neki élete ezen kívül is, teljesen normális, ha mondjuk csak naponta egyszer lép be. Ha ugyanis túl sok időt tölt a Facebook abajgatásával, előbb-utóbb a valódi kapcsolatai megsínylik ezt, azt pedig nincs olyan közösségi portál, ami pótolhatná.

2011. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
nem mindenki tölti az életét a gép előtt ez van
2011. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!