Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Szerintetek van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés
Külök élünk a férjemmel, neten próbáltam ismerkedni.Nem is tudtam, hogy akarok-e valami komolyat. Egyik randi jól sikerült, bár elsőre nem igazán tetszett, de azután valami sugallatra mégis elkezdett érdekelni, és az est vége felé megcsókoltam. Azt hittem, hogy csak bátortalan. Kiakadt, hogy miért rontom el (bár élvezte!). Éreztem, hogy bejövök neki. Utána kétszer is találkoztunk, de rájöttem, hogy én komolyan akarom ezt a fiút. Nem is taktikáztam, önmagamat adtam, meg is mondtam, hogy kell nekem. A heves csókokból is visszavettem. Ezzel megint nem tudott mit kezdeni. Napokig nem jelentkezett, már majdnem megőröltem a hiányától és felhívtam. Kiderült, hogy ez így sok neki, mert először a szexualitás felé indultam, majd a kapcsolatot gondoltam. Beláttam, hogy nyomulós voltam, nagyon égett a fejem. Végül kiegyeztünk laza kapcsolatban. Pár nap múlva össze is hoztuk...isteni volt! Utána órákig ölelt, ami nem tudom nekem szólt-e vagy csak egyszerűen szüksége van szeretetre.Jó ideje egyedül él, zárkózott, azt mondja, hogy nem alkuszik, nem akar belemenni olyan érzelmekbe, ami sehová sem vezet. Szóval, nagy önkontrollal rendelkezik. Én viszont nyitott, életvidám, temperamentumos nő vagyok. Úgy tünik beleszerettem... Van még rá esélyem, hogy ő is belém szeret? Már visszafogtam magam, nem hívom, nem üzenek..Ha ez kell!:-(
2011. dec. 15. 20:53
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Van még rá esélyem, hogy ő is belém szeret?
2011. dec. 15. 20:56
 2/24 Randy Orton ***** válasza:
Mi a kérdés ?
2011. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Behúzott a csőbe, csak d.gni akart, megkapta. Nagy mágus az ürge, még te érzed sz.rnak magad.:D
2011. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Annyira nem nagy játékos!:-) Én szúrtam el a nyomulásommal...Csak az a baj, hogy nem tudom kiverni a fejemből! Először én sem gondoltam semmi komolyra..:-(
2011. dec. 15. 21:03
 5/24 anonim ***** válasza:
az hogy mennyire fáj egy rko.
2011. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Mi???
2011. dec. 15. 21:09
 7/24 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Miért lenne baj, hogy megcsókolod? Kimutatod neki, hogy tetszik neked, és ha te is tetszel neki, akkor mit kell ezen problémázni. Mi a párommal már első randin csókolóztunk (de a testiségre majd csak több mint 1 hónap után került sor).

És mi az, hogy aztán meg kapcsolatra gondoltál? Nem azért ismerkedtetek eredetileg, hogyha kölcsönösen szimpatikusak lesztek egymásnak akkor kapcsolat legyen belőle?

Szerintem valami nincs rendben a sráccal. A laza kapcsolat pedig nem fog működni, hiszen te féltékeny leszel rá ha mással lesz. És ha szerelmes vagy akkor fájdalmasabb egy laza kapcsolat, mintha nem is lennétek együtt. De majd rájössz.

Igaz csak férfiaknak szólt a kérdés, én meg nő voltam, remélem nem baj.

2011. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
aszt mi hunnét a faszbó tudjuk, he?
2011. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszi, nem baj, hogy nő is válaszolt!:-)
2011. dec. 15. 21:14
 10/24 anonim ***** válasza:
Van rá esély. Mindig van esély. Te sem elsőre szerettél bele, de nem hiszem, hogy jó megoldás nem keresni. Az olyan, mintha nem is léteznél neki. Add magadat, mint eddig és bizakodj. Legyen önbizalmad, ez nagyon fontos és bármi lehet.
2011. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!