Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi tetszik egy nagyképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik egy nagyképű pasin? Az önbizalom?

Figyelt kérdés
Én egy visszafogott, csendes lány vagyok. Alapvetően nem szeretem a nagyszájú pasikat, de ma találkoztam eggyel, és teljesen oda lettem érte. Mikor megláttam azt gondoltam hogy mekkora egy tuskó, meg mikor elkezdett beszélni akkor is úgy voltam vele hogy "ilyen nagyképű szöveget" de aztán ahogy dumált azt vettem észre, hogy annyira vonzó az egész pasi. Mikor elköszöntünk egymástól utána is rá gondoltam, meg nagyon megtetszett. Az önbizalom miatt?
2011. dec. 16. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ja ismerős nagy duma tehetség nulla.
2011. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
mit tudom én kisanyám, és nem is nagyon érdekel a hülyeséged
2011. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hű kicsi lány,ha idetévednek a pasik,esélyes,h keményen le leszel oltva!

az nem baj ha egy pasinak van önbizalma,mert az nem jelenti feltétlenül azt,h nagyképű lenne!

de ha nagyképű és öntelt,az általában a normális csajoknak nem tetszik!(nekem pl nem)neked viszont igen,szval érdekesen működsz!

2011. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem semmi :D
2011. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mitől volt tuskó és nagyképű?
2011. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztos jóképű volt, és ezzel jár a ribanctuskó viselkedés... vagyis, jóképű volt a pasi és ez tetszett meg benne.
2011. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A nők többsége a bunkókra bukik, tisztelet a kivételnek. Addig nincsen baj, amíg nem jössz össze vele. Továbbá akkor sincs semmi baj, ha miután kihasznált, szépen befogod a szádat és nem jössz a minden pasi disznó című slágerrel, és nem kezdesz egy amúgy normális srácnak panaszkodni.
2011. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Ha jóképű a pasi akkor sztem édes mind1 hogy nagyszájú bunkó vagy csendes, akkor is vonzó. Nem az önbizalom hozza meg a csodákat sztem.
2011. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
attól, hogy jobban tetszik mint amikor megláttad, attól még ugyanolyan tuskó ám! csak annyi a különbség, hogy bekapcsoltak az ösztöneid! a nőknél ez olyan tudatalatti dolog, hogy ráizgulnak a domináns alfahímre. hiába mondják, hogy "bunkó pasi nem kell" stb... ha kellően vonzó és jön a hanta szöveg akkor mennek!
2011. dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jaa,ismerős..! de vigyázz a látszat csal!
2011. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!