Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el valahova?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xyu kérdése:

Hogyan hívjam el valahova?

Figyelt kérdés
Illetve hogyan szedjem fel a csajt ő 15 éves én 16 egy suliba járunk a nevét tudom maximum szemezni szoktunk.
2011. dec. 17. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
mondjuk kezdetnek menj oda hozzá, ha addig eljutsz onnan menni fog, de le ne fagyj mint a windowsom mert faképnél hagy xD
2011. dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Randy Orton ***** válasza:
Könnyen
2011. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Szia! Eljönnél velem valamikor meginni valamit?" Ennyire egyszerű :)
2011. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk hívd el sétálni, vagy egy sütire/forralt borra! ;) Am hogy hívják? XD
2011. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Niki
2011. dec. 17. 20:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Szép név!
2011. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
20%
Adj neki egy virágot az ajtójánál és kérdezd meg hogy be enged-e, és lassan bő beszéddel. És igen elegáns ruhába legyél+egy híres helyre vidd el vacsorázni.
2011. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia Niki, jössz b.szni? :D Látod még rímel is.


Komolyra fordítva a szót, következő alkalommal odamész hozzá, bemutatkozol neki és megmondod, h már egy ideje szemezel vele (tudod, h tudja), de úgy gondoltad, h megkérdezed tőle mit csinál a délután/megvárhatod-e suli után, h hazakísérd...VAGY BÁRMI MÁS HASONLÓ DUMÁT TALÁLJÁL MÁR KI EMBER, NEM FOG MEGHARAPNI!!! :)


F/29

2011. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Hát semmi képen se úgy menj oda hozzá, hogy egyből elhívod valahova.. Kell keresned egy dolgot, ami alkalmat adhat arra, hogy odamenj hozzá. Tehát pl., mikor megy hazafele.. Buszmegálló vagy akárhol a lényeg, hogy egyedül legyen, mert elég cink csak úgy odamenni valakihez, aki ott van megannyi ismerősével. Egyrészt, mert nem fogja önmagát adni, a partnere mellett, másfelől pedig neked is sokkal nagyobb kurázsi kell hozzá.

Én úgy kezdtem el beszélgetni a suliban egy lánnyal, akivel végül jártam is, bár nem sokat, hogy kerestem az alkalmat és az elsőre lecsaptam. Ott ült egyedül a padon, mert kizavarta a tanár. Na én meg hoztam a naplót. Ami elég sokáig tartott.:D Ugyan, a tanár, aki kizavarta kb 10 perccel később kinézett és behívta, de az a 10 perc pont elég volt arra, hogy legközelebb már csak úgy bármikor oda tudjak menni hozzá úgymond büntetlenül.

2011. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!