Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adodott egy olyan lehetőség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Musixfan kérdése:

Adodott egy olyan lehetőség a számomra, hogy eltölthessek pár órát egy olyan csajjal New Yorkban akiért milliók rajonganak. Jövőhéten találkozok vele és nemtudom mit vegyek neki. Hova vigyem? Mit csináljunk? Még sose randiztam youtube szenzációval :S

Figyelt kérdés
Szereti a videójátékokat. :D zeldaxlove64 néven megtalálható a youtube-on
2011. dec. 17. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Bájos lány,és szerintem viselkedj úgy vele ,mint bármelyik másik lánnyal.Csak legyen egy normális randi.:)

21L

2011. dec. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hogy adódott ilyen lehetőség?:)
2011. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Anyukám barátnője az ő anyja és lebeszélték :S
2011. dec. 17. 21:41
 4/8 anonim válasza:
Mesélj neki a magyarokról ;)
2011. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

vigyél neki egy szál rózsát, vagy ha akarsz, egy egész csokrot, csak arra figyelj, hogy páratlan számú szál legyen benne!

Ha rám hallgatsz, töltsetek együtt egy napot. Sétáljatok, nézelődjetek. Vegyél neki valami apróságot, és hívd meg valami italra. Lehetőleg olyan helyet nézz ki, ahol van valami zene, és lehet táncolni. Egy lassúzás sok embert hozott már össze.:)

2011. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vigyél neki valami magyar jellegzetességet ( nem Pick téliszalámira, vagy pirospaprikára gondolok), szerintem az tetszene.
2011. dec. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem túlmisztifikáljátok az első randi fogalmát.

A lényeg az,hogy úgy kezeld mint 1 átlagos lányt,aki nem youtube sztár. A legfontosabb,hogy ne görcsölj és legyél hétköznapi.

Ha lerí rólad,hogy te is rajongója és odavagy érte az taszító lehet.


Plusz hozzáteszem. 1 fiú lány találkozó nem feltétlenül randi,hisz a másik fél lehet csak haverokat keres.

Későbbiekben ajándéknak pedig egyértelműen Zelda cuccot. eBay rogyásig van vele :D

2011. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vigyél neki hajvasalót. az emók szeretik. jutubsztár... lol
2011. dec. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!