Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet a korcsolyázás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet a korcsolyázás?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki már régóta tetszik és most összeszedtem magam és elhívtam. És igent mondott:D

Arra gondoltam, hogy elvinném korcsolyázni. Szerintem azért lenne jó, mert nem "túl komoly" a légkör, mivel ott sok ember van és ez mégiscsak első alkalom, viszont sokat mozgunk, ami segít feloldódni és a korcsolyázás szerintem kifejezetten vicces tud lenni. Azután pedig még mindig megtehetjük, hogy beülünk valami jó kis helyre.

Bár az az igazság, hogy nem vagyok egy nagy korcsolyaművész (egy évben max. egyszer, úgyhogy épp csak annyi, hogy tudok menni, plusz az elején kell egy kis idő, hogy hozzászokjak), de szerintem ez annyira nem fontos, úgyis az a lényeg, hogy jól érezzük magunkat.


2011. dec. 18. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:D szerintem nagyon jó ötlet :)
2011. dec. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Probald meg, jo otlet, de elotte gyakorolj, mert nem muszaly osszetord magad :D
2011. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem is remek ötlet :D

örülnék ha egy fiú elhívna korizni, mert amúgy is szeretek :)

2011. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen azt hiszem jo otele jol at aztok es atfaztok akor egy jo otel hogy felhivjad hozzad hogy atmelegedjetek..


Eseteleg bei s dobhatod az otlettet hogy atfaztatok egy jo forro zuhany jo is lehet ha nem vagy ellenere feljossz hozzam es egyutt lezuhanyozunk...

2011. dec. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ya csak el ne rontsad hogy ilyen otlettel felhivod meg elriasztod... de lehet hogy felcsillan a szeme es eszebe jut egy kis potya szekszre az alkalom de az adott helyzetben majd meglatod mi a jo...hivd el a mujegen kis forralt bor aztan azas fazas es utanna valmi melegedni valo helyre bebujtok osszebujni...
2011. dec. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő: idióták.
2011. dec. 18. 11:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a korcsolyázás iszonyat gagyi randinak. Ennyire fantáziátlanok a fiúk?
2011. dec. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Érdekes, te vagy az első, aki így vélekedik.

Van valami konkrét érved, vagy csak fikázni tudsz?


Illetve: mit javasolsz helyette?

2011. dec. 18. 11:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont jó ötlet. A mozi a fantáziátlan, ahol 2 órát ültök egymás mellett szó nélkül. Végül 10 percet beszéltek a filmről és megy mindenki a dolgáról.


A korcsolya szerintem tuti ötlet. Én is bedobtam már és jó. Főleg, ha kicsit bénább vagy indokolatlanul tapizhatod.:D

2011. dec. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jó ötlet
2011. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!