Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ez jó ötlet lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez jó ötlet lenne szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes lettem , elhatároztam, hogy lépek felé egy nagyot . Azt tudni kell róla, hogy nagyon pörgős lány kb most novemberbe kerültem úgy közel hozzá, de valami nagyon megfogott benne amit még eddig egy lányba se láttam. Azt tervezem, hogy egy kis kocka üvegbe belegravíroztatom 3d-be azt a fényképét ami számomra a legkedvesebb. Díszdobozba belecsomagolnám majd írnék neki egy üzenetet, amiben konkrétan nem írnám le azt, hogy ki vagyok hanem csak utalást tennék rá . Majd bevinném oda ahova dolgozik és a kolléga nőjével adatnám neki oda. Ti mit szóltok lányok ehhez ? Örülnétek neki ? Vagy ez egy picit túl nyomulós lenne ? Vagy szerintetek személyesen kéne ezt oda adni neki. Csak attól félek, hogy neki nem olyanok az érzései felém mint nekem felé. Ha van esetleg jobb ötlete valakinek , vagy tanácsa azt nagyon megköszönném ! Még annyi, hogy kb 1 hónapja szakított a barátjával . Ő 20L én 24F vagyok.
2011. dec. 11. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Ő milyen jellem, én nem örülnék egy olyan ajándéknak, ami engem ábrázol. Egy szál rózsának jobban örülnék, ha Te adnád. Úgy értem, az a férfi, akinek tetszem.:)
2011. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legyél tökös és menj oda hozzá személyesen...
2011. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elsővel egyet értek. Nem tudnám mire vélni az ilyen ajándékot. Ha nem is rózsa, de vmi cuki dolog, amiért oda van :)

Jah és a másodikkal nem értek egyet. Nincs izgalmasabb mint egy titkos rajongó:) Persze ezt max egyszer-kétszer süsd el, mert utána már inkább zaklatásnak venném :)

2011. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csak akkor csináld meg ezt, ha biztos vagy benne, hogy ő is kedvel, és nem fog visszautasítani, mert akkor elég kellemetlen helyzet áll elő.:S

és csak akkor, ha szerinted túltette magát ez előző barátján.

sok sikert!;)

2011. dec. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg neki udvarolni titokban, de tényleg csak max 2x-3x, mert utána már nem annyira érdekes. Bocs, de hatalmas hülyeségnek tartom, hogy a saját fényképét adod oda, ennek semmi értelme. Miért nézegetné saját magát? Szerintem jobb lenne, ha először csak csokit vagy virágot küldenél titokban, vagy apró ajándékot, aztán pedig személyesen mennél oda valamivel.
2011. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én küldtem már névtelenül ajándékot, de olyan dolog volt a csomagban, aminek örült és rájött, hogy tőlem kapta.
2011. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én nagyon örülnék neki! és kíváncsi lennék a "titkos hódolóra" szerintem utána párnappal küldj neki virágot amiben kérj randit, és oda már a nevedet is írd meg.

Szerintem egy csomó nő odavan ezekért a "régimódi" udvarlásért!


21/L

2011. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !


Akkor átgondoltam a ,,tervem,, . Osztottam szoroztam akkor a következőt fogom tenni : Megtudom mi az aminek igazán örülne így azzal lepném meg . Itt még akkor lehetne első körbe titokzatoskodni , utána mint ahogy az utolsó is említi párnapra rá meg akkor személyesen virággal a kezembe hívnám el . Tényleg nagyon köszönöm a választ , remélem összejön nekem most ő a legcsodálatosabb lány a világon :D

2011. dec. 11. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2011. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!