Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi volt az a "kezdő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt az a "kezdő mondat", amivel odament egy fiú hozzátok és tetszett nektek?

Figyelt kérdés
Arra hogy mi nem tetszett már nagyon sok példa volt itt, De mi tetszett?
2011. dec. 18. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Dohányzom, úgyhogy a legegyszerűbb a "Szia, bocs, kérhetek tüzet?" Tök semleges, úgyhogy innen bármi lehet.


Nemrég volt egy szimpatikus eset, egy barátnőmmel reggeli randit tartottunk, vettünk két kávét és kiültünk egy térre, ott ittuk. Odajött egy pasi, és mondta, hogy látja, a kávén már túl vagyunk, meghívhat-e reggelizni. Ez nagyon szimpi volt, leginkább, mert ilyet még nem hallottam. :)

2011. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Szia, Tomi vagyok."
2011. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Szia, pont rád vártam! Megiszol egy kávét velem?"
2011. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
14:04 : Nem túl sablonos ez?
2011. dec. 18. 14:12
 5/6 anonim válasza:
egyszer egy buliban, egy pasi odajött hozzám, és mielőtt bármiképp ellenkeztem volna befogta a szám, és a fülembe súgott vmi random dolgot, nem is tudom már, hogy mit ,de azzal, h ilyen magabiztos és határozott volt, rögtön levett a lábamról.
2011. dec. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nekem egy totál ismeretlen pasi befogná a számat, úgy elküldeném a halál f.szára, hogy megemlegeti. Alapból ne érjen hozzám egy ismeretlen, ez meg főleg túlzás.
2011. dec. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!