Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért bámul? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
van egy srác, 2 évvel idősebb nálam, de tulajdonképpen bámul.. nincs olyan nap, hogy ne bámulna. és ez már egy éve... tehát ha meglát a folyosón, és épp tanult, akkor lerakja a füzetét és elkezd bámulni, amíg el nem megyek. meg nem igazán szoktunk beszélgetni, köszönni szoktunk. de van hogy egy társaságba vagyunk, beszélgetek egyik haverjával, akkor ő is probálkozik, mondd valamit ami egyáltalán nem vicces, és röhög magába. meg sokszor van hogy látom hogy odapillantgat, szeme sarkábol figyel csak, meg van amikor szabályosan bámul.... nyilván azért, mert szivat.. csak nem értem miért:/
2011. dec. 18. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány éves?
2011. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
18
2011. dec. 18. 16:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok rá válaszolni, mert nem látom a szitut. Lehet csak beképzeled magadnak. Barátnőmet is mindig bámulták és aki bámulta az rögtön "akart tőle valamit", azóta ezzel szivatjuk. " Nézd az a srác rád nézett, tuti meg akar erőszakolni" :D Szóval ne képzelj mögé semmit, nem foglalkozz vele, ha akar valamit majd megmondja. (VAgy nem)
2011. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tetszel neki.
2011. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem képzelem be.. vagyis erre direkt figyelek hogy még véletlenül se.. tehát amikor látom, hogy bámul, akkor ugy vagyok vele, hogy 'mi van ha neem is ...?!' de amikor mások veszik észre és mondják.. akkor azmár másabb
2011. dec. 18. 16:41
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezekre a kérdésekre sose tudtam mi lehet jó válasz. Még életben is csak tippelni lehet "hmm szerintem ezért meg azért". Lehet, hogy őrült és azért bámul, vagy tetszel neki. Végül is azt gondolsz bele amit akarsz. Szerinted szívat. Az is lehet.


Az örült például onnan jött, hogy volt egy srác suliban aki mindig az ajtó előtt várta x csajt, már ott volt mielőtt kiment volna az ajtón szünetre, és nézte meg minden. Igaaz aztán beszélt is már hozzá később, de az hülyeség volt.


Jó hát legalább próbálkozott, csajnak nem jött be, meg sokan furcsállták ahogy mindig ajtó előtt vár és nem szól semmit. lol.

2011. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ez az 'őrült' szerintem aranyos:)
2011. dec. 18. 20:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,tetszel neki,csak béna az udvarláshoz és nincs jó dumája ezért beszél hülyeségeket ,ha ott van a haverjával.Ha tetszik neked ,akkor kezdeményezz manapság már nem bűn az,aztán még akármi is lehet:)
2011. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
amikor bámul menj hozzá közelebb de ne hozzá.és akkor is fog vajon bámulni vagy zavarba jön?
2011. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
azon gondolkoztam, hogy ha néz, akkor rákérdezek, hogy 'miaz?:O' .... végülis nem idegen:)
2011. dec. 19. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!