Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ilyenkor mivan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mivan, mire gondoljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hát megint van egy srác aki tetszik és facebookon szoktam vele beszélgetni vele nagyon sokat csak fel kellett függesztenie..:// aztán szoktam neki mondani, hogy szeretem, de csak barátilag, mert nem merném bevállalni az igazat..-.-

aztán megkérdeztem tőle, hogy ő hogy szeret engem és erre már nem mondott semmit..

meg 1hétig beteg voltam és ma megkérdezte, hogy miért nem voltam suliba?

és már nem tom, hogy mivan mert ma is csak félig így megöleltük egymást zért mert megnyertünk egy játékot..

meg mielőtt elkezdtük volna még beszélgettünk aztán segítenem kellet neki valamiben én meg belementem és ezért kaptam egy puszit az arcomra meg megkérdezte, hogy szerintem szép-e aztán mondtam, hogy helyes,de mondom nem merném bevállalni azt hogy elmondom neki hogy tetszik...

és nem tudom már, hogy mire gondoljak..


2011. dec. 12. 21:30
1 2
 1/14 Inkog Nito ***** válasza:
Kicsit össze vagy zavarodva úgy érzem :D Mondd meg neki hogy tetszik neked.Valószínűleg te se vagy közömbös számára.
2011. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

igen összezavart rendesen..

a tetszik szóval egy a bajom, hogy én egy nyuszi vagyok ilyet megmondani egy fiúnak+ mi nagyon jó haverok vagyunk és félek, hogyha összejönnénk és egyszer csak szakítanánk megutálnánk egymást..://

2011. dec. 12. 21:35
 3/14 anonim ***** válasza:

Viki, ha többet szeretnél, legyél vele sokat, vagy beszélgess sokat vele, de inkább élőben. Így észre fogja venni, hogy többet akarsz, mint barátság. Vagy ha nem, és elmondani nem mered neki élőben, akkor írd meg fb-n, ott könnyebb.

14 éves F IQ fájter ^^ :D

2011. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

És a "félig megöleltük egymást" az milyen ölelés?

14/F ^^

2011. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát többet már nem tudok fb-n is beszéltem vele nagyon sokat de azt amint mondtam fel kellett függesztenie egy dolog miatt meg minden nap megyek az osztályukba meg próbálok minél többször "belebotlani", hogy beszélgessünk szóval többet már nem tudok egyszerűen már nem tudom, hogy mihez kezdjek vele..
2011. dec. 12. 21:45
 6/14 A kérdező kommentje:

hát az azért volt csak félig, mert előtte mondta egyik oszt.társa, hogy öleljem meg aztán mondtam rá, hogy nem

és a játék végén meg volt egy pacsi megöleltük egymást meg gyorsan elhúzódtunk hát olyan a fél ölelés szerintem..:DD

2011. dec. 12. 21:48
 7/14 anonim ***** válasza:
még azt tudnád tenni hogy ha mész vásárolni egyedül akkor megkérdezed hogy nincs-e kedve veled menni mert téged az eladók előszeretettel átvágnak mert lány vagy.. és ha igent mondana szerintem lenne rendesen téma ha meg jó haverok vagytok akkor meg főleg! de ha félsz ne mond meg neki.. de ne randi céljából hívd hanem csak úgy remélem segítettem. ;) :)
2011. dec. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Jól tippelem hogy olyan 15-16éves lehetsz?:)

Egy fiúnak sose mond, hogy barátilag szereted - csak ha tényleg így van - mert ez a mondat az életkedvünket el tudja venni. Azt kell neki mondani, hogy fontos neked, hiányzott, hogy mennyire bírod. Ennyi, a többit neki kell megtenni. Persze hívd el valahova, lehet éppenséggel randi is bár azt inkább neki kéne. Szerintem így konkrétan ne mond neki hogy tetszik, nézz rá úgy, flörtölj vele, és le fogja venni a lapot :)

De ezt a barátilag szeretlek mondatot felejtsd el, ez a lerázó szöveg :D

2011. dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Megpróbálom amúgy 2 évet öregítetek rajtam hát köszi xd

egyébként a boltba hívás kicsit nehezen menne, mert van köztünk 1-2km távolság van köztünk..

deh született 2 kiskutyám és talán át tudnám hívni amikor anyuék nincsenek itthon :)

2011. dec. 13. 06:53
 10/14 anonim ***** válasza:
nagyon jó ötlet! de amúgy ha szabad kérdeznem miért baj ha anyudék ott vannak? (de ha nem akarod nem kell elmondanod) :)
2011. dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!