Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Szerintetek párválasztásnál egy kék szemű fiúnak jobban bejön a sötét szemszín (barna), vagy ugyanúgy tetszhet neki a világos szemszínek (kék, zöld), ha mindkét lány szép arcú és jó alakú?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legkevesebb. Álmaim pasijának kék a szeme, az enyém szürkéskék, és azt mondta nekem egyszer, sosem felejtem el: "Csodálatos szemeid vannak"

A legszebb mondat, amit valaha hallottam :) :) Pedig bárkit dicsérhetett volna és akárkit megkaphat, nekem még jó alakom sincs :)

2011. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem számít annyira. Annál inkább a HLA-D gének. A tudósok nemrég kimutatták, hogy jobban vonzódunk ahhoz, akiknek jobban különböznek a mieinktől a HLA D-génjei, és pl az olyan kapcsolatokban, ahol inkább hasonlítanak, ott több a hűtlenség.
2011. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én szemeim kékek. A lány szeme


ha barna: imádom;

ha kék: megőrülök érte;

ha zöld: remegek tőle annyira akarom.


29/F

2011. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ez nagyon aranyos volt! :)) :D

Amúgy az enyémek pont tiszta zöldek ^.^


Az eddigi válaszokat is köszönöm!:)

2011. dec. 18. 22:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem változó a szemszínem, de kék szeműnek vagyok anyakönyvezve, szóval érintettnek érzem magam.


Egy kutatás szerint elméletileg a fiúk mindenképp olyan szemszínt keresnek, mint az anyujuké, a lányok pedig olyat, mint az apjuké. Na már most én ezt eddig nem tapasztaltam.


Volt/van olyan sötét barna szemű lány, akinek gyakorlatilag el tudok veszni a szemében (pedig volna rajta mást is nézni) és van barnás zöld szemű lány ismerősöm is, akinek a szeméről ugyanúgy nehéz elvonni a tekintetemet.


A szimpla barna/kék/zöld/szürke nem annyira érint meg, szóval az inkább semleges. (Itt most nem arról beszélek, hogy az ilyen csajok csúnyábbak/átlagosabbak, hanem arról, hogy nem a szemükön van a hangsúly.)

2011. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kék szemem van, de rohadtul nem érdekel, hogy a lánynak milyen a színe, mivel nem ez alapján fogok dönteni.
2011. dec. 19. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ja, igazad van! :D
2011. dec. 19. 22:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a sötét szemű pasik tetszenek,mégse volt nekem egyszer se olyan.Nem ez a főszempont.
2012. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyszer valahol olvastam anno hogy a kék szemű ffiak a leggyakrabban kék szemű nőt választanak.
ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!