Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes próbálkoznom a lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkoznom a lánynál vagy már elszúrtam?

Figyelt kérdés

Egyik társkereső oldalon rám írt, hogy megismerkedne velem utána küldött még egy levelet hogy megtalált a facebook-on és bejelölt.(A társkereső oldalról törölte magát mielőtt én elolvastam a leveleit!)

Én elfogattam a jelölését fb-én de nem írtam neki. Naponta felszoktam menni egy 5percre hogy végig olvasom az üzenőfalat. Ez már több mint 1 hónapja volt! Félénk vagyok és nem volt még kapcsolatom féltem hogy elszúrom de így is elszúrtam


2011. dec. 14. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Már az sem tudja, hogy ki vagy, meg egyáltalán nem biztos, hogy valós személy volt.
2011. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha akkor tetszettél neki, most is tetszel neki, kivéve ha talált azóta egy nálad jóképűbb srácot.
2011. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy gazdagabbat.
2011. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vagy tökösebbet, aki rá mert írni
2011. dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nemszurtad el kérdez rá...legyél bátor esél rajta tul ha nemet mond nemet mond van több ezer másik lány aki lehet csak rád vár!!! Jah igen van aki az ilyen közöségi oldalakon másnak adja ki magát..beszélj meg vele egy találkozást..a páromal miis Facebook.on ismerkedtünk meg és már találkozunk együt alszunk elsönek énis és öis félénk volt de légy bátor!!! Kérdez rá!!! Sok sikert neked!!!!
2011. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Addig vártam míg lett barátja.
2012. jan. 12. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!