Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A büdös csók. Jól tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A büdös csók. Jól tettem, hogy beszóltam neki?

Figyelt kérdés

Hétvégén taliztam egy sráccal akinek tetszettem, mi több ő is nekem. Elvoltunk, beszélgettünk, sétáltunk kicsit majd a végén csók is történt, de majdnem rosszul lettem tőle. olyan büdös volt a szája, hogy az hihetetlen, mintha egy szennyvízcsatorna bűze csapott volna orrba. Először azt gondoltam lehet befingott vagy valami, de mikor közel volt és beszélt hozzám csók közben és után akkor éreztem, hogy sajnos a szájából jön... szókimondó módon megjegyeztem előtte, hogy "fúj de büdös van" -- szinte észre se vette fel se fogom, mintha nem ő lett volna ilyen büdös... azt mondta nem érzem, de lehet valamelyik görény az a padnál, mert volt ott 3 gyerek... azért kicsit furcsa, hogy nem esik le saját magának hogy ő büdös, beszóltam, hogy megyek majd elhúztam, azóta keres mobilon mindig, tegnap 10x hívott kb és ma reggel is meg éjszaka is 2x. mit tegyek? nem tudom, elég helyes lenne amúgy nekem, de a szája miatt nem bírom ki.

19/L


2011. dec. 20. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
én is voltam ilyen helyzetben, csak csók se volt, mert büdös volt a szája... én a helyedbe megmondanám neki, ha már ilyen szókimondó vagy, de nyílván finoman fogalmaznék :D ha tetszik és akarod, de csak ez az egy dolog gátol, akkor iktasd ki a problémát :) lehet valami gyomorbaja is, attól is szokott büdös lenni vki szája és szimplán nem érzi.
2011. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapjál be egy csomag airwaves-t és ha megcsókol, akkor told át a nyelveddel a szájába. Ez jutott eszembe.
2011. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, 19 évesen lehetne már ennyi eszed... Az ember a saját száj szagát nem szokta érezni. Nem az a megoldás, hogy nem veszed fel a telefont. Lehet, hogy ez most valami 'kivételes' alkalom volt, pl olyat evett és elfejetett fogat mosni. Ha legközelebb találkoztok, ő előtte vegyél be rágót, kínáld meg őt is, tuti elfogadja. Szájszag megoldva. Ha UTÁNA is, későbbi alkalommal is van szájszag, BESZÉLJ vele, hogy kedveled, de van némi szájszaga, ami számodra kellemetlen, és jó lenne, ha a randitok előtt fogat mosna. Tudod, a felnőtt emberek a problémiáikat a másikkal megbeszélik, kulturált módon.
2011. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Azért ez eléggé kiábrándító tud lenni. Én személy szerint nem tudnék úgy tekinteni a dologra, hogy lehet, hogy kivételes alkalom volt, még ha így is van. ÉS persze, lehet, hogy nem is tehet róla, lehet egy csomó mindentől, de akkor is elmenne tőle a kedvem.

DE neked kell eldöntened. Ha kell neked, és el tudnád viselni, akkor csináld, ha meg nem akkor meg pattintsd le aztán kész.


19/L

2011. dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

istenem! eszembe jutott nekem is, a volt barátomnak is ugyan ez volt...sőt neki a inye is vérzett elég gyakran, ami azért kicsit undi, ha úgy csókolnak meg :DDD fél évig voltunk együtt, és már amikor megláttam, már akkor sem tetszett annyira, főleg mert más szagok is eléggé érezhetőek voltak rajta(hónaljszag...és mint kiderült, nem nagyon szeretett fürdeni), aztán egy tök más indokból lett vége a kapcsolatnak...

fogalmam sincs, miért jártam vele :S

2011. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pl. érzem reggel, v vmi, ha szájszagom van, azonnal megyek fogat mosni, mert ahogy máson, magamon sem viselem el.

Szerintem is mondd meg neki, hogy kellemetlen a szájszaga,és ez zavar. Azért a telefont vedd fel :), majd élőben beszéltek erről...

2011. dec. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!