Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Engem már annyira irritál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem már annyira irritál, hogy itt a koliszobában a szomszédban a szépfiú egész nap szúrja a csaját ő meg nyivákol, nekem meg nincs senkim mert nem vagyok olyan bunkó és széparcú mint az a pasi. HHHHHHHHHooooooooolllllll az igazság?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajna kevés helyen!
2011. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátnő kell vagy szexpartner.

Előbbiben nem, de utóbbiban tudok segíteni. Szexpartnerkersők...

2011. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 menta34 ***** válasza:
Az igazság odaát van...:)
2011. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig az embernek bnő kellene. A szex nálam utolsó sorban fontos. Csak unom már, hogy az egyetemi szállóban az egyik szomszéd szobában lévő pasi hótt tahó bunkó, álladék, mindig ordít a csajával, ha valami nem úgy történik ahogy ő akarja, akkor hajingálja a széket, a lány mégis vele van. Minden este meg nyög, mint egy kivénhedt teve. Úgy megrakja a pasi. Nekem is kéne már egy csaj, de nem rendelkezek olyan adottságokkal mint ez a pasi.
2011. dec. 20. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Ez van.

További jó önsajnáltatást és nyavajgást!

2011. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom melyik csajnak jön be a székdobálás, de ha hatásos, akkor lehet nekem is azt kéne tenni.

Egyébként meg ne vágyj ojan lányra, mint amilyet a "barátod" tologat. Ha ilyen pasival van meg is érdemli, amit kap (mármint nem a f@szra gondolok ezalatt). Gondolom nem vagy nagy partyarc, mert akkor nem igazán írnál ilyet (én se vagyok az egyébként), de ne itt sírjál, inkább menj el valahova csajozni, hátha. Ha nem is próbálkozol, akkor ne csodálkozz.

2011. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tolja a csajt mint a gép? jár bréje mint a motolla? szúrd meg a csajt te is. vagy vedd fel őket, aztán hajnali kettőkor játszd vissza nekik max hangerőn.
2011. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Napkiraly ***** válasza:
50%
Csajozz a neten. Szűzcsóka vagy, nem volt még csajod, a csajok ezt látják rajtad, ezért nem ragadnak a brédre. Kicsit félsz is tőlük, mert szűzcsóka vagy. Sajnos át kell esned a tűz izé szűzkeresztségen.
2011. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!