Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mackós alkatú pasi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackós alkatú pasi vagyok, tele gátlással, szorongással. Hogyan tudnám élhetőbbé tenni az életem, szerintetek? Nagyon nehezen ismerkedek, igazság szerint még sose volt párkapcsolatom, a belém rögzült negatív világképem miatt! :- (

Figyelt kérdés

25 éves leszek és még sose volt párkapcsolatom, még sose éltem meg azt hogy egy lány/nő vonzónak tartana mint férfit.

Mackós alkatú srác vagyok, 175cm és 124kg... Emiatt kb 10-12 éves koromtól egyre inkább az a kép alakult ki magamról hogy a lányok undorítónak tartanak, bármilyen belső értékekkel is bírok. Sajnos azt a rossz taktikát választottam "csajozás" címen, hogy kedves, aranyos, megértő, a lány lelkivilága iránt érdeklődő srác vagyok, és mire előmertem hozakodni hogy nekem mint lány is tetszik, sorra elutasító válaszokat kaptam. Én az a fajta lúzer srác voltam aki a lányok lelkiszemetesládájává vált, a kedves, aranyos srác, akivel olyan jó beszélni, de mint pasi... na azt nem... ezáltal szinte kasztrálva éreztem magam, úgy érzem joggal. Kb. már 2 éve egyre nyíltabban kerülöm az ilyen szitukat, és nyíltabban kommunikálom hogy mint nő is érdekel a kiszemelt hölgy.


Rengeteg fórumot olvastam, nyitottam ilyen témában már. A szorongásom, a gátlásosságom már kb 4 éve betegségbe is fordult: kevert szorongásos depresszió a neve, pánikbetegséggel fűszerezve, és ennek alapvető okai a fentiek.


Ez a tudat hogy értéktelen vagyok mint férfi, nem vagyok fenn a térképen... sorolhatnám a jelzőket, annyira megnyomorította az életem hogy képtelen vagyok a normális életre. Egyetemet is abba kellett hagynom a pánikbetegség miatt (a szorongás kicsúcsosodása lett ez).


Nem dolgozok... tanulok, októberben lesz a szakvizsgám.


Nem merek face-to-face ismerkedni mert a legvadabb rémképek jutnak eszembe amit lány el tud képzelni rólam.

Egyébként jóképű, kedves, megértő, érdeklődő, figyelmes srácnak tartom magam. Csak nem tudom bebizonyítani mert az alkatom miatt olyan gátlásos, szorongó, félénk kisugárzásom lehet ami miatt unszimpatikus lehetek.


Borzasztó megélni ezt mindennap hogy én ilyen vagyok, nekem ezt dobta a gép, eddig... a nagy semmit, vágyom veszettül az intimitásra, a gyengédségre, adni is kapni is, de... azt érzem nincs esélyem erre.


Tudom hogy sok mindenben kell változnom hogy "egészséges" legyek, mind fizikailag (egyébként kb. 3 hete most már rendszeresen gyúrok... igaz 100x vágtam már bele), de főleg lelkileg, gondolkodásmódban.


De nem tudom megtalálni erőt addig mire eredménye is lenne.


Jó lenne ha tudnátok adni megküzdési tippeket a mindennapi élethez, lányok véleménye is érdekelne hogy ha már ilyen vagyok (2-3 hónap alatt nem tudok fogyni 30-40 kilót) mit kéne tennem hogy szimpatikusabb legyek, jobb party.


Végre ÉLNI szeretnénk! :-)


Mert úgy érzem:

1. már nem bírom sokáig, főleg belegondolva hogy mikről maradtam le...

2. az emberi élet legszebb éveit töltöm keserűségben, és így nem akarom leélni a maradékot... akkor már inkább... :-(


2010. jún. 3. 23:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
En kimondottan szeretem a mackos fiukat!Probald elfogadni magad es magabiztosnak lenni.Engem pl az okos es nagyon hatarozott ferfiak fognak meg.
2010. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Foggy le!
2010. jún. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Megvalami!Nagyon-nagyon fontos a szemelyes higienia.Ha apolt vagy siman megkivan egy no 120 kilosan is.
2010. jún. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én is hasonló cipőben járok, csak 5évvel fiatalabb vagyok és sovány, szóval tudom milyen rossz.

Az a rossz hogy nem tartod magad vonzónak, ezért a nők is így vannak ezzel.Próbálj meg változtatni a külsődön hogy tetsszél magadnak és akkor a nőknek is fogsz!

Ha lefogysz akkor az énképed is negatív helyett pozitívvá változik.

Kezdj el sportolni valamit, ha lefogysz 70-80 kilóra az pont jó.

Remélem segítettem.

20f

2010. jún. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

tanulj, dolgozz, keress pénzt, tudom, hogy azt mondják, hogy a pénz nem boldogít, de megnyit előtted kapukat, egészségesebb, önállóbb, aktívabb élethez segít


fogyj le és keress hasonló adottságokkal rendelkező lányokat, azok talán megértőbbek lesznek veled


én 23 éves koromig szűz voltam, pedig nagyon jóképű vagyok, sportos testtel, de éppen ezért nem akartak a nők komolyan venni, azt hitték, én minden este mással fekszek le, pedig olyan magányos, voltam, hogy el se tudtam képzelni =/

azóta nem vagyok szűz, de a párkapcsolataim nem alakultak a legjobban, ez részben azért van, mert elkezdtem ész nélkül ismerkedni

de megtaláltam egy hivatást, amiben örömömet lelem és ez kiül az arcomra is

lazább vagyok, ez pedig vonzóbb

van olyan közegem, amiben jól érzem magam, pedig olyan bezárkózó ember voltam, hogy hihetetlen


persze a magánytól még mindig félek, ez már elkísér életem végéig


ne legyél kedves megértő srác, mert a te külsőddel ez nem jó párosítás, nagyon kihasználhatnak, kasztrálnak a csajok, nem tekintenek férfinak

kell egy közeg, amiben jól mozogsz, amiben sikeres vagy, az megadja a jó alapot

tanulj, dolgozz, legyen célod, a nőktől függetlenül, akkor ők is felfigyelnek rád

2010. jún. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Hát te nem mackós vagy, hanem teljesen elhízott! Én 185 cm voltam és 120 kiló, szörnyen kövér! Sajnos nekem is a szép lányok tetszettek, és undorodtam magamtól, semmi önbizalmam nem volt.


Ezen egyetlen egy dolog segít: a fogyókúra és a mozgás. Én 45 kilót fogytam 8 hónap alatt, és rendbe jött minden. Neked is ajánlom, ha foglalkoztat a dolog.


Ha pedig érdekel, akkor tenni is tudsz.

2010. jún. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Igen a fogyás jogos, most perpill, teszek is érte, gyúrok, felsőtestre, és biciklizek. Amit még nem írtam hogy gynecomastiám van (férfiaknál nőies mell), na főleg ez az amiért kialakult magamról az a kép ami.


Nagyon nehéz úgy küzdeni a változásért, hogy ha kinyitom az újságot, felmegyek a netre, a tv-t bekapcsolom, kimegyek az utcára, pofán csap az amiben eddig nem volt részem, és úgy érzem nem is lesz.


Olyan érzés ez mintha meddő nőként minden nap egy óvoda mellett sétálnál el.


Csak ez a nyomorúságos jövőkép, tölti ki a napjaim nagy részét, ettől pedig fizikailag is, és lelkileg is olyan fáradt leszek hogy képtelen vagyok, hosszan, kitartóan, tenni az állapotom ellen. Pl. bringázás közbe is a legnagyobb röhejes,lúzernek érzem magam.


Tudom hogy nyafogásnak hangzik.


Egyszerűen nem tudok az állapotom javítására koncentrálni, időről-időre sikerül. Most gyúrással haladok... fekvenyomok, 50 kg-val szériázok 8x10-ket (fél óra alatt).

2010. jún. 4. 00:11
 8/28 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok. Nekem is nagy melleim voltak, ami azóta elmúlt. Úgyhogy neked sincs gynecomastiád, csak egyszerűen kövér vagy. ;-)


A gyúrást pedig felejtsed el, mert semmit nem ér önmagában! Amíg ennyi súlyfelesleged van, nem fog látszani egyáltalán, hogy te izmos vagy. A gyúrás nem fogyaszt egyáltalán.


Először diétázni kell, közben lehet súlyzós edzést végezni, hogy megtartsd a jelenlegi izomtömegedet.


Fogyni csak akkor lehet, ha csökkented a kalóriabevitelt és napi 1 órát futsz, kerékpározol stb. bármi amitől a pulzosod felemelkedik és tartósan fent is marad. (Tehát csak az fogyaszt, amit izzadással, szenvedve csinálsz kimerülésig).


Mivel most ekkora súlyfelesleged van nem lehet tőled elvárni, hogy sportolj. Egyelőre egyél kevesebbet, mellőzd az egészségtelen ételeket és mozogj 2 naponta 10 percet. Ezt emeld egyre jobban, 1-2 hónap múlva mehet fél óra is.


Az eredmény fél év múlva már meglesz, akkora önbizalmad lesz, hogy csak na :-) Sok sikert!

2010. jún. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

lehet, hogy hormonális betegséged is van

a mozgás kell, nem csak mert jobban akarsz kinézni, hanem mert meg akarod élni az 50. szülinapodat is

ne az járjon az eszedben, hogy ezzel most biztosan nőt szerzel magadnak, hanem hogy ez egészségtelen elhízás, az életedet is tönkreteheti

felkereshetsz orvost is, segítenek rajtad, kapsz étrendet, felmérnek

a fekvenyomás jó, de nem kifejezetten fogyásra, hanem a melledet tudnád vele átformálni


és tanulj, dolgozz, tudom, hogy azt hiszed, az nem kárpótol semmiért, nem helyettesíti a párkapcsolatokat, de azon keresztül sok embert megismerhetsz, lesz életcélod, elégedettebb elszel magaddal, ha leteszel valamit az asztalra napról napra


hajrá! még csak 25 éves vagy, ezt a problémát pár év alatt tartósan meg lehet oldani orvosi segítséggel

2010. jún. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
nem hormonális... egyszerű bánatháj...
2010. jún. 4. 00:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!