Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Emberek, miért féltek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek, miért féltek az elutasítástól?

Figyelt kérdés

Annyiszor hallottam fiúktól, lányoktól egyaránt, hogy félnek kezdeményezni, elmondani ha valaki tetszik nekik, félnek elmondani, de nem értem miért, csak annyi dolguk lenne, hogy elkezdenek egy beszélgetést a kiszemeltjükkel, semmi más.

Nem értem miért félnek az elutasítástól, mi történik ha elutasít?Nem történik semmi.


2011. dec. 20. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ember egy büszke lény...Fél hogy kinevetik és ezért megaláztatás éri őket.
2011. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert el utasítja a szuka/kan aztán már nem lesz olyan a baráti kapcsolatuk mint elöte rozsszabik esetben még szét is kürtöli x y-lónak hogy pl Pistike szerelmes belém
2011. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát egy bizonyos kor után ez már nem a megalázottság ill szégyenérzés kérdése,pusztán félelem az elutasítástól....

A tapasztalatokkal együtt gyűlik az emberismeret is.


De kérdezőnek van igaza,nem történik semmi,ha vkit visszautasítanak.Másnál is kell akkor próbálkozni ennyi:)

2011. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Megalázás, szétkürtölés...

És akkor mi van ha szétkürtöli, hogy neked tetszik egy lány vagy szereted?Tök normális dolog ha egy fiú szeret egy lányt.

Milyen megalázás?Az nem megalázó, hogy a saját félelmetek miatt nincs nőtök/ pasitok?

Persze egyszerűbb kifogásokat keresni és áltatni magunkat, hogy jaj ez meg az meg amaz a hibás, nem, mindenki a saját maga élete miatt hunyó.

2011. dec. 20. 19:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a jelenség a serdülő korban általánosabb.Én 14/F vagyok és én is azért nem merek kezdeményezni mert félek az elutasítástól holott pontosan tudom hogy az én koromban kéne "gyakorolni" az ismerkedést,de én úgy gondolom hogy megpróbálni mindig érdemes és csak hajrá!
2011. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Meg romlik a kapcsolatuk?Mitől romolna?Ha barátok voltatok ez után is azok maradtok, ha ez miatt megszakítja a barátságot akkor sosem volt a barátod!

Meg maradt még kismillió csaj/pasi rajta kívül is!

2011. dec. 20. 19:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Most ez elég együgyű kérdés, nem gondolod?


Hogyhogy miért fél az elutasítástól. Azért mert az kudarc, azt jelenti, hogy nem felel meg a másiknak. Kérdés, hogy az illetőt mennyire érdekli ez. Engem rohadtul nem érdekel, ha visszautasítanak, velem egyenrangú ember ő is, most hogy ő elutasít, attól én nem érek kevesebbet.


De rengeteg ember nem így éli ezt meg.

2011. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kulturált elutasítás nem is fáj senkinek. A gúnyolódás annál jobban.
2011. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha valakit nem ismerek, csak úgy ismerkedni szeretnék, akkor odamegyek és beszélgetek vele. Ilyenkor az emberben nincs félsz. De ha valakit régóta ismer, esetleg jóba is vannak és reményeket táplál hogy esetleg összejöhetne a dolog, akkor persze, hogy fél beszélni az érzéseiről. Mert egy, elutasíthatják, kettő tönkreteheti a köztük felépült viszonyt. De egy ismeretlen embernél tök hülyeség parázni.
2011. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is kb 18 éves koromig féltem. Aztán rájöttem, hogyha csak reménykedek,hogy valami történni fog, nem történik semmi.

Végül kinyitottam a számat és kezdeményeztem. Persze fostam, hogy visszautasítanak, és volt is rá példa, de azért nem minden esetben és ez jó érzés volt.

Azóta nem félek. Nincs mit veszteni. Leginkább ez volt ami hatott rá. Nem lesz semmimmel se kevesebb, ha megpróbálom.

Most is van barátom, hála ennek. :)

20L

2011. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!