Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok megnyílni az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megnyílni az emberek, de főleg a lányok felé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehet hogy már ilyen volt, de nekem a kitárulkozással tényleg problémáim vannak. Elbeszélgetek néha emberekkel, de magamról max. csak neten merek beszélni. És mindig igyekszem figyelmes és megértő lenni. Talán ez taszítja a csajokat vagy mi??? Mindig arra buknak inkább, aki határozottabb és magabiztosabb és nem érdekli őket, hogy összetöri a szívüket is. 21 éves vagyok egyetlen komoly kapcsolat nélkül és szívből irigylem azokat, akik lazán tudnak viselkedni bármilyen helyzetben. Nem értem, hogy a csajok mért nem szeretik a visszahúzódóbb de alapvetően jó fiúkat. Olyan, mintha magukat kínoznák azzal, hogy a szemétládákba esnek bele. Mit gondoltok erről?
2011. szept. 15. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
jo hawerokra van szukséged akik belevisznek mindenfélébe amugy én is ilyen vagyok csak 16 éves
2011. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem, csak én lány vagyok. :) Én örülnék, ha ilyen barátom lenne. Van is egy szintén 21 év körüli ismerősöm, aki hasonló. Megkérdezhetem a keresztnevedet? :D
2011. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
én is a za csendes típusú vok de jól kijövők a csajokkal de az a vicc hogy 100% hogy ha komolyabbat akarok kosarat kapok de havernak tökéletes vok annyi csaj haverom van de egyik sem túd pasiként rám gondolni egyre cikisebb!!!
2011. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gyakolold hogy kell megnyilni.

Elöbb- utóbb menni fog.

2011. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig így voltam én is.

Nekem ez azért volt, mert nem bízok meg az emberekben. :)

2011. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az 5.nek: én is nehezen bízom másokban, ezért is van ez a szorongásom. Ha találkozom egy olyan lánnyal pl. akit régebbről ismerek, akkor vele tök jól elbeszélgetek. Viszont rájuk azért nem hajtok, mert őket más szemmel nézem, meg amúgy sem akarnám elrontani a jó barátságot. Ismeretlen csajokban pedig nem bízom meg, hogy egyből elkezdjek magamról mesélni.
2011. szept. 15. 18:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Same here! Én nem vagyok az a típus, aki letámad egy lányt, előbb szeretném megismerni, beszélgetni vele stb. Csakhogy a hölgyek azt a pasit, aki nem akarja egyből megdugni őket besorolják a Barát kategóriába, aztán hallgathatod a minden pasi disznó című szöveget.....
2011. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát, igen. Az ilyen nők nem csoda ha nem találnak meguknak rendes pasit, mert azokat mind lekoptatják.
2011. szept. 15. 19:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha szótlan vagy akkor ne csodálkozz, de nem kell félned, beszélj nyugodtan. Csak a bunkókat utáljuk, egy tisztességes, magabiztos férfit nem bántanak meg még a bunkó nők sem, ha még mégis, akkor ő nagyobbat ég, mint te. Egyetlen egyszer szóltam bunkón pasinak, amikor egy este alatt 10-szer jött oda és 9-szer mondtam el szépen, hogy hagyjon békén, nem keresek senkit, szórakozni jöttem, nem hozzá, 10. alkalommal mondtam azt, hogy takarodjon, hála istennek azt megértette.

Szóval ha érted a nemet is, akkor nem lesz negatív tapasztalatod.

2011. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokan jarnak itt tevuton szerintem. Nem kell kiadni magad ahhoz hogy jol elbeszelgess lanyokkal, vagy hogy elmenjenek veled. Eleg ha szorakoztato tudsz lenni szamukra. Megnyilni majd raer akkor ha a kapcsolat komolyra fordul es erzed hogy bizhatsz a partneredben.
2011. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!