Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az onbizalmam 0. Mit csinaljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az onbizalmam 0. Mit csinaljak, hogy javuljon a sajat magamrol alkotott kepem?

Figyelt kérdés

16 eves fiu vagyok a lenyeg az hogy nagyon csunya vagyok:nagy a fejem,az orrom is meg a fuleim is eleg idetlenek es emellett en vagyok a legalacsonyabb a velem egykoru fiuk kozul.Nagyon keves baratom van, mert nem merek ismerkedni vagy elmenni szorakozohelyekre, mert az onbizalmam egy nagy 0, meg amugysem hiv el soha senki sehova.Az iskolaban jol megvagyok az osztalytarsakkal, de kb. ennyi az egesz barati korom.Az onbizalomhiany miatt szinte alig merek emberek koze menni, foleg fiatalok koze nem, mert mindig ugy erzem, hogy mindenki rajtam nevet.Sok ilyen temaju kerdest lattam mar itt es hiaba olvastam el a valaszokat mindenki azt irja mindenhol, hogy a lenyeg az, hogy legyen onbizalmam es kisugarzasom, de nem ertem, hogy hogy legyen csak ugy egyik naprol a masikra onbizalmam ha tudom magamrol, hogy nagyon csunya vagyok.Tulajdonkeppen meg stilusom sincs mert nem merek semmilyen stilust felvenni, meno ruhakba jarni (de amugy jol oltozkodom es nem ugy nezek ki mint egy paraszt), mert en ugy erzem, hogy akkor meg jobban kirohognenek, mert azt gondolnak rolam, hogy "minek akar menozni ez a gyerek amikor a feje olyan csunya mint a halal".Ezt a nagy onbizalom dumat hulyesegnek tartom, mert probalom elkepzelni magamban, hogy milyen lenne ha menoznek en is mint mas es a csucson lenne az onbizalmam, de en ezt ugy fogom fel, hogy akkor mar bekepzelt lennek, de egyszeruen nem merem megtenni mert ugy erzem haszontalan vagyok es egyaltalan nincs mire felvagnom.Amugy jol tanulok, elso 3 tanuloba mindig benne voltam meg eddig de amikor pl. valakivel ismerkedni akarok nem mehetek ugy oda hozza, hogy "tudom, hogy csunya vagyok de lecci allj szoba velem, mert legalabb annyi hasznom van, hogy okos vagyok!".Vannak olyan haverjaim akik eddig sehol sem voltak, mindig megbuktak meg sehogy se neztek ki, most is hujek mint az allat a tanulasban, de megis egy csomo havert meg baratnot szereztek es ugy erzik most ok a kiralyok (szoval van onbizalmuk), en meg ugyanazon a szinten maradtam mint ahol par evvel ezelott voltam es ezis nagyon zavar engem es ez nem irigyseg hanem csak egyszeruen nagyon zavar, hogy hiaba mond barki barmit valljuk be, hogy a mai fiataloknal a kulso a lenyeg.A belsot csak akkor veszik figyelembe ha pl. egy olyan bekepzelt fiuval talakozik egy lany akirol mar egybol megallapitja a beszedebol, hogy tenyleg egy nagy bunko meg ha jol is nez ki (de hozzateszem ahhoz nagyon bunko paraszt kell legyen).

Ez az en velemenyem es ezek az erzeseim, kerlek adjatok tanacsot, hogy hogyan valatoztassak ezeken a problemakon!

Bocs a hosszura sikeredett kerdesert, de megkoszonom annak aki vegigolvassa, es hasznos valaszt ir nekem, ertekelni fogom!Elore is koszi mindenkinek!


2011. dec. 21. 20:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
40%
Szarj le mindent és lépj túl a külsőségeken.Itt nem lehet tanácsokat adni a normális emberek nagy részének van olyan időszaka mikor így gondolkodik.Próbálkozz és akár hányszor pofára esel ne add fel.Tőlem ennyi telt.
2011. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

brian tracy - phoenix seminarium

letölt, hallgat, megért(linket most nem tok bocs:S)

2011. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
62%
Igen, sok embernél van ilyen furcsa borongós (depressziónak nem hívnám) időszak a 15-17 éves korban. 17/f vagyok és nálam is van, még mindig tart kevésbé, de egy idő után változik a világszemlélet. Az a lényeg hogy próbáld minél jobban érezni magad a bőrödben, a jó dolgokat használd ki örülj nekik. Igen sajnos a mai kor egy ilyen, vagy azt a stílust követed amit a mai fiatalok( rádió 1 hallgatás, trend a minnél csili-vilibb cuccok hordása. stb. Próbálj összebarátkozni a körülötted élő emberekkel.
2011. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan látják így magukat ebben a korban. Észre kell venni, hogy nincs a földön tökéletes ember. Szóval a külsődet illető gondjaidat megoldhatja a megfelelő hajviselet, az egészségesebb bőrszín és az átgondoltabb ruházkodás. Sokak által követett stílusirányba ne indulj el, mert olyan soha nem lehetsz mint mások, így inkább akarj olyan lenni, aki magadnak tetszik.


Ha nem sportolsz rendszeresen (nem, a tesióra nem számít annak), akkor kezdj bele valamibe, mert könnyen ki tud rángatni az ilyen hangulatból. Az emberekkel való kapcsolattartásnál pedig abból indulj ki, hogy Te milyen stílusú ember felé nyitnál szívesen. Egy olyan emberre, aki attól fél, hogy csak kiakarod nevetni és ezért elzárkózik előled, nem erőltetnéd a haverkodást, nem? Igenis erőltesd meg magad és állj szóba emberekkel, mert a többséget sokkal inkább érdekli, hogy milyen gondolataid vannak, mint az, hogy milyen kajla füleid.


Ha ez megnyugtat, én világéletemben kajla füleket akartam. Nem tudom, hogy miért.

2011. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elso:Koszi!Beletelik majd par napba mire elolvasom, de rajta leszek!

A tobbiek valaszat is koszi, ertem a lenyeget es probalom megfogadni a tanacsokat.Annyit meg szeretnek hozzatenni, hogy az oltozkodessel nincsen baj, szoktam uj cuccokat venni meg ami nem all jol azt nem veszem fel, szoval azert adok magamra, nyaktol lefele nincsen gond. :)Csak ez zavar a legjobban, hogy uj ruhakat barmikor tudok venni es valtoztatni, de a fejemet szegyellem.

Amugy most kicsit meg is bantam, hogy feltettem ide ezt a kerdest meg leirtam a sok zagyvasagot, ez csupa onsajnalat.

2011. dec. 21. 21:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt nézd végig kérlek.

Lehet,hogy baromságnak tartod,de szerintem találsz benne olyat,ami használható.Ha nem tetszik,gondolj arra,hogy más baromságra is áldoztál már másfél órát az életedből:)

Nekem működött és " működtetem" azóta is.Sok sikert!:))

http://www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc

2011. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

van egy olyan régi mondás, hogy ami nem öl meg , az erősebbé tesz.de szerintem van 3. lehetőség:belerokkansz.

szóval elvileg vagy hamar elpatkolsz vagy marha erős leszel.csináld ezt:iskolában sokat tanulsz,gazdag leszel, és megszivatsz mindenkit,aki most téged szivat.

2011. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mar mas kommenteknel is lattam, hogy ajanlottak A titok cimu filmet,konyvet, de nem tudtam h megvan youtubeon!De kosz a linket megnezem.

21:46 A 3. lehetoseggel egyetertek, de azzal nem h megszivatok oket.Nem akarok en megszivatni senkit, mert tulajdonkeppen nem szivatnak engem csak amikor masok kozott vagyok mindig ugy erzem magamrol h nem szivesen vannak a kozelemben, csak nem akarnak megserteni.

2011. dec. 21. 21:55
 9/11 anonim ***** válasza:
kezd el játszani az sw kotorral, máris jobb kedved lesz, ha meg nem akkor meg hívjál föl és kellő pénzért rendbe hozlak.
2011. dec. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolso:Haggyal mar a hujesegkkel meg jatekokkal!
2011. dec. 22. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!