Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdekelne hogy szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne hogy szerintetek mit csináljak!? Van egy lány, a legjobb bartátom huga!

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem el valamit érezni iránta, tök jól elbeszélgetünk, amikor hazaér és eppen ott vagyok náluk egyből kérdezi hogy nem-e megyek dumálni? Stb! De sajnos nem tudom ő hogy érez irántam mert jó elő fordul az hogy néha amikor jön megölel, vagy multkor vettem neki is egy mele szenyót de mikor oda értünk hozzájuk már aludt aztán beraktam a szobályába amikor felkelt egyből odajött hozzám aztán átölelt meg bujkált.Van köztünk egy kis kor különbség de ez nem olyan nagy és ahhoz képes hogy fiatalabb nagyon éretten gondolkodik, el tudok vele beszélgetni bármiről! Több ismerősöm ...lányok is mondták hogy amikor egy lány már bújkál meg átölel az többet jelent mint barátság vagyis érez valamit, de és itt jön a csavar....kb másfél-két éve hetente többször ott vagyok náluk, haver szülei majdnem úgy kezelnek mint egy család tagot, amikor megyek hozzájuk és kopogok az ajtón mindíg mondja a az anyja hogy" mivan nem találsz be magadtól?" meg mondták már hogy menjek be nyugodtan! tehát vissza térve a témához lehet hogy azért bújuk mert ő is "tesónak" néz? Tehát a Kérdés: 1. Szerintetek érez valamit? 2. Ezt honnan tudjam meg? (milyen jelekre figylejek?) 3. Mit csináljak hogy összejöjjünk?


Előre is köszi a válaszokat


2011. dec. 21. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb az lenne ha megkérdeznéd tőle...

Nem kell jeleket keresni, meg kutatni, mert az eddigi jeleket sem tudtad értelmezni, a későbbiekben is csak belekeverednél. Menj oda hozzá, kérdezd meg finoman. Ha nemet mondd akkor mi van? Semmi,kereshetsz mást, a barátság attól még megmarad. Ha meg igen, akkor meg sok szerencsét:)

2011. dec. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak van egy kis bibi..ugye mint mondta legjobb barátom húga..és elég furán venné ki magát hogy kosarat kaptam de még odajárok hozzájuk...kicsit csücskös a dolog :D
2011. dec. 21. 08:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha kosarat kapsz, a végén tedd hozzá h "de azért maradjunk barátok" (ezt a csajok úgyis szeretik:D), akkor egy idő után ugyanolyan lesz vele a kapcsolatod mint előtte. Sztem egy próbát megérne, jobb mint egyfolytában arra várni h mikor küldd egy jelet, vagy lesz e egyáltalán vmi:)

Csak azért mondom ezt, mert nekem is volt hasonló szitum, nem teljesen ilyen mint neked, de hasonló. De azóta is barátok vagyunk:)

2011. dec. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

végül is igaz! majd a szilveszteri partyn befűzöm ;)

köszi!

2011. dec. 21. 08:38
 5/6 anonim válasza:
szerintem mikor 2esbe lesztek,dugd meg,de alaposan mert már tuti nagyon hiányzik neki!!
2011. dec. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
na,és mi lett?:))
2012. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!