Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam magamra a figyelmé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam magamra a figyelmét? Hogy tűnjek ki atöbbi tucat lány közül hogy észre vegyen? Hogy csináljam hogy Ő hívjon vagy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nekem tetszik, nem rég jött az iskolánkba. Szerintem minden lány oda van érte, mert képeket csinálnak vele, facebookon aktívodnak az adatlapján (szívek, " jó volt ez a nap Veled" stb. ) Oda menni nem merek se rámosolyogni se ráköszönni, semmi. és én olyan vagyok hogy nem szeretem ha egy lány kezdeményez..és sok szép lány veszi körül ugy hogy az esélyem szerintem 0 :/
2011. dec. 22. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy mint egy k.rva,nyúlj a farkához XD
2011. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

legyél szép


mit gondolsz miért nem kellesz neki, mert ronda vagy!!!!!

2011. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ez a helyzet, a magad módján, de érdemes közeledned a sráchoz. Ha ezt nem teszed és követed a jól bevált stratégiádat: a fiúnak kell kezdeményeznie, akkor majd siránkozhatsz itt nekünk 2 hónap múlva, hogy a srác becsajozott és mennyire szomorú vagy emiatt.


Jelöld be a facebookon és értekezzetek. Ha elriaszt az, hogy a többi lány körülötte legyeskedik, akkor próbáld így felvenni vele a kapcsolatot. Mosolyogj rá, ha látod és hidd el, hogy van esélyed. A lényeg, hogy tudod, hogy kit akarsz és ez jó alap! :)


Take it easy!

2011. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi annak a valakinek aki egy értelmes kommentet írt :) kipróbálom :)
2011. dec. 22. 21:24
 5/5 A kérdező kommentje:
hát meprobálom könnyen venni :)
2011. dec. 22. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!