Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti próbálkoznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti próbálkoznátok olyan csajnál társkereső honlapon, akivel van több közös ismerősötök?

Figyelt kérdés

Kiszúrtam egy csajt, lenyomoztam iwiwen és facebookon, kiderült, hogy van vagy 10 közös ismerősünk (régi osztálytársaimmal járt egy egyetemre). Ami miatt kérdem:

1) Nem ciki netről nyomulni? (Bár különben miért regisztrálnánk?)

2) A közös ismerősök nem köpnek a levesbe? (Nyilván attól függ, milyen viszonyban voltam velük, igazából semleges viszonyban. Úgy tudom...)


2011. dec. 23. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

sztem ciki neten indítani

én inkább kinyomoznám h hol bulizik, hova jár szívesen és ott "nyomulnék"


nem azért vannak a közösségi oldalak h ismerkedj


azok a társkereső oldalak

2011. dec. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Társkeresőn vettem észre, utána közösségin nyomoztam le.
2011. dec. 23. 15:26
 3/5 A kérdező kommentje:
A nyomulást a társkeresőn tervezem.
2011. dec. 23. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz, ha olyan sok közös ismerősötök van... max. úgy éri meg megpróbálni, hogy a csaj ne jöjjön rá, hogy Te kiket ismersz az Ő ismerősei közül... sajnos 1-1 olyan ismerős aki korábban nem bírt Téged igen csak betud köpni a levesbe én már csak tudom :S :(
2011. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is bele futottam ebben. De csak 1 közös ismerősünk volt. Mondtam is a lánynak, hogy lenyomozhat a közös ismerősünknél.
2011. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!