Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan társkereső iroda,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső iroda, vagy klub Budapesten, ahol rendszeres csoportos programok vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A netes társkeresésből kiábrándultam, hogy mindenki csak unaloműző csetelést akar, de találkozni nem.

Rapid randira nem akarok menni, mert nincs előszűrés, és válogatós vagyok. 7 véletlen lány kevés.

Gondolkozok a lakat randikban, csak még nem vitt rá a lélek. És nem annyira az én stílusom.

Ezért akarok társkereső irodához fordulni. De nem olyanhoz, ahol tréningelnek, hogy lehetnék magabiztosabb is, meg elolvastatnak velem egy házi praktikás könyvet, és néha egy-egy lányt kommendálnak.

Olyan "randimestert" keresek, aki nem társat ajánl nekem (azt én akarom kiválasztani), hanem elsősorban programszervező. Hétvégéken, amikor nincs munka, szívesen elmennék "házibuliszerű" eseményekre, ahol lehet beszélgetni, táncolni, vagy társasjátékestre, vagy tollasozni, vagy busszal elmenni "nosztalgia-osztálykirándulni" akár belföldre is. (Pl. társaság, és szervezés hiányában elmaradt a nyári külföldi nyaralásom is.) Mindig lenne 10-20 hasonkorú pasi is és lány is, akikkel tartalmas programok közepette lehetne ismerkedni.


Tudtok ilyen helyet, vagy személyt, aki ismerkedni vágyó fiataloknak szóló programokat menedzsel?


28f


2011. dec. 14. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] Havi rendszerességgel programok, + levelezőlista, ahol szintén sok közösségi program - kirándulások, tánc, stb. - van. Gyakran látom a városban, kirándulók klubja, az is hasonló lehet. De akár Te is indíthatsz egy ilyen klubot, ha nem tudod, hogyan kezdd el, szívesen partner lennék ebben. A netes társkeresőkön csak bolond/ronda nők vannak, pedig sok magányos nő van, csak meg kell találni őket!
2011. dec. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem ez a legjobb Társkereső iroda


[link]

2014. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!