Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akit látásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit látásból ismerek, nemtudom hogy kezdeményezzek vele beszélgetést, valaki?

Figyelt kérdés
szóval köszönőviszonyban vagyunk, facebookon ismerősöm, ott akarok ráírni csak nemigazán jut eszembe normális téma, a szia mizut valahogy hanyagolni akarom :D
2011. jan. 23. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez jó kérdés, ismerős a helyzet és engem is érdekelnek a válaszok.

(Csak azért írtam hozzászólást, hogy bekerüljön a megválaszolt kérdések részbe és később is vissza tudjam olvasni. Bocsi)

2011. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 FFDP ***** válasza:

Élőben, tesó, élőben.

Én úgy szoktam, hogy: "szia, (ne haragudj), van egy perced?"

Aztán hogy van, melyik oszályba jár (már ha suli) stb.

2011. jan. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia! Tegnap előtt volt egy jó film az RTL-en, de elaludtam a reklámban és most szeretném megnézni...de nem tudom mi a cime :S Röviden leirod, hogy miről szólt, és máris elkezdődött a beszélgetés. Ha normálisan válaszol, akkor van esélyed, ha megpróbál lekoptatni, látod hogy leszarja, akkor te is szard le őt ;) Még ha nem is tud majd segiteni a kitalált problémádon, lehet hogy folytatja a beszélgetést, vagy másnap megkérdi, hogy meg lett-e a film, stb. De légy kreativ :D
2011. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!