Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis mikor van az a pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mikor van az a pont hogy már nem korai a sex?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel nemrég ismerkedtem meg. Egyszer találkoztunk. én 23 éves vagyok ő 26 éves. Már az első talinál lett volna alkalom hogy lefeküdjek vele de nem vagyok az a típusú nő. Ő egy elég magabiztos közvetlen pasi. És nem tagadom nagyon vonzódom hozzá. Már 9 hónapja nem voltam senkivel és tény hogy akár egy puszira egy ölelésre hevesebben reagálok. Vagy van párkapcsolatom ha pedig nincs akkor nem szokásom egy éjszakás vagy laza kapcsolatokba bonyolódni. De nem akarom elrontani azzal hogy túl könnyen megkap. Minden nap keres, ír és az ünnepek után találkozni szeretne újra.. Én sose kerestem megvártam amíg ő jelentkezik. Lányok fiúk szerintetek mennyi az az idő ami után ha lefekszem vele már nem lesz az hogy túl hamar? Az eddigi párkapcsolataim azért vezettek a szakítás felé mert szerintük túl sokáig várattam őket. Volt aki egy hónapot se tudott várni mert azon volt hogy szerinte ki kell hogy derüljön hogy mindenhol összeillünk e. Mások meg akik hamar megteszik még a mai napig együtt vannak. De én félek attól hogy csak szexet akarnak.. még mindig így van ez? Vagy csak én vélekedem így ? Őt nem szeretném eltaszítani magamtól de ugyanakkor azt sem szeretném ha csalódna bennem.
2011. dec. 24. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg,míg letámad...:)
2011. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én várnék 1-2 hónapot addig valahogy megpróbálnám magam vissza fogni..
2011. dec. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Mi 2 hét után feküdtünk le és több, mint 2 éve együtt vagyunk :)
2011. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor számodra ez már nem kérdés, na, akkor tedd meg. Sok sikert!
2011. dec. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem ettől függ, hogy tartós lesz-e a kapcsolat vagy sem. Ha adódik alkalom, hangulat és kedv akkor tedd meg nyugodtan. Nem vagytok már gyerekek tudjátok mi mivel jár. Ha csak a szex miatt hajt rád a srác akkor ez is kiderül, de ha nem akkor pedig az is kiderül. Mit veszíthetsz??? Semmit.

De mindkét esetben dolgozd meg úgy, hogy neked is nagyon jó legyen .... ha lehet többször. :D

2011. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
most még nem, de jövő héten már bevághatja. és fogd arra hogy ki vagy éhezve.
2011. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy sokan leszólnak, de ennek ellenére: saját véleményem az, hogy 1 házasságon belül nem korai, a házasságig pedig korai! Nem nagyon érdekelnek a leszólások ;) 19/F
2011. dec. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az előzőnek: nem leszólás, de ez a világ már elmúlt. Konkrétan már a nőnek is vannak igényei a szexre vonatkozóan, nem úgy mint a múlt évszázad második feléig, amikor ez nem számított. S mint ilyen igenis joga van olyanhoz férjhez menni, aki megfelel az ágyban és azon kívül is.
2011. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tehát a szexuális életen van az egyik legnagyobb hansúly... gratulálok: ha nincs igazi szeretet, de szex van tömötten, akkor házasság(v csk kapcsolat), utána pedig elválás, traumák... Gyönyörű modern társadalom... Köszönöm, de inkább tartsanak maradinak, minthogy bevegyüljek. ;)
2011. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ..nem szólt le senki.. úgyhogy kérlek ne itt vitasd meg neked mi nem tetszett.. te is elmondtad hogy gondolom.. köszönöm.. és a másik válaszoló is elmondta hogy ő hogy gondolja.. ennyi :)
2011. dec. 24. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!