Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A névnapján leszünk pont 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A névnapján leszünk pont 4 hónaposak. Gyűrű korai lenne még?

Figyelt kérdés

Annyira szivesen vennék vmi gyűrűt neki, meg persze magamnak is, mint az eljegyzési, csak mégse, illetve kicsiben (bizsuban) gondolkodom...

Pasi létemre szeretem a gyűrűket, mondjuk még sosem volt nekem, de szivesen hordanám szerintem.

Azt kérdezném, hogy ez korai dolog még? Csak azért mert azértr eljegyzést nem akarok, nehogy annak vegye...

20/F

19/L


2011. márc. 31. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha előtte közlöd vele, hogy ez nem eljegyzés, akkor nem korai!:)
2011. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de az úgy nem buli, meglepit akarok.

Bár mondta hogy eddig egyik gyűrűjét sem választotta, de én nem akarom hogy válasszona, az olyan snassz, a meglepi az igazi...

2011. márc. 31. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:

4 hónap után szerintem korai.

Igazán nem is ismeritek egymást, hisz még sokszor évek is kevesek egy ember megismerésére.

De te tudod.

2011. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én 3 hónap után kaptam gyűrűt a barátomtól. Természetesen örültem neki, de legbelül rosszul is esett hogy már ilyen korán gyűrűt.... a gyűrűvel várj még. Nyaklánc, karkötő, medál, csak gyűrű ne! szerintem. A gyűrűnek, ha nem is eljegyzési, akkor is van valami másodlagos jelentése, és az ilyenkor még nagyon korai, és semmitmondó. egy év után már sokkal sokkal több jelentése lesz. várj vele addig :) 20L
2011. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy szép ezüstláncot, és egy medált már kihozol egy virágcsokor árából. Gyűrűt még ne vegyél szerintem. Ujj méret úgyis kell hozzá szóval nem is lenne meglepetés és lehet, hogy be is rezelne a hölgy.
2011. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igazatok van, tényleg korai még....

akk vmi jópofa kis nyakláncot veszek, aminek egyik felét én hordom másikat ö,..

vagy ugyanezt csak karkötőben,,,

2011. ápr. 1. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!