Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet esélyem nála? Kocka a srác.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem nála? Kocka a srác.

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki imád számítógépes játékokkal játszani, én is szoktam, de nem annyit, mint ő. Nem szűkült be a látóköre, tehát másról is lehet vele beszélgetni. Észrevettem, hogy néha a suliba szokott nézni, és mosolyogni is. Egyszer mondta az osztályba mindenki előtt, hogy neki az idősebb nők jönnek be, én viszont 2 évvel fiatalabb vagyok nála. Lehet esélyem ezek után nála? Néha oda szoktam hozzá menni dumálni, de egyszavas válaszokat ad, amikor meg az egész osztály beszélget, már többször hozzászól. Félénk, vagy nem is akar velem beszélni? 2* már megölelt, és olyan jó volt. Normális válaszokat!
2011. dec. 25. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bár lenne ilyen lány...
2011. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én is kocka voltam, és örültem volna egy barátnőnek...

most már áttértem egy másik stílusra és van is csajom..

2011. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogyan közelítsek felé?
2011. dec. 25. 18:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Villamossal...
2011. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én téglalap vagyok, de a lányok észre sem vesznek.
2011. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sw tor
2011. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hogyan közelíts felé? Fizess neki elő egy hónap WoWra vagy SWToRra :D
2011. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerezz neki nCore meghívót. Az a tuti :P
2011. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

gondolom a kockáknak is vannak igényeik, legalábbis ha van farkuk akkor bizonyára áll is!

hogy hogyan közelíts azt nem tudom, de szerintem van esélyed.

2011. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kockák gyávák csajozás terén, sose fog elhívni. Valahova hívd el randira, aztán minden menni fog ;)
2011. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!