Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lánynak soha nem volt ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánynak soha nem volt ideje találkozni velem, végül kinyögtem az érzéseimet, erre meg nem érti, hogy miért így alakult. Mit nem érthet ezen?

Figyelt kérdés

ismertem baráti alapon egy lányt. Egyszer sikerült egy találkozó, a jobb megismerés céljából, nameg akkor már szabad volt. Azután goromba lett velem, és azt mondta, hogy nem érti miért akarok vele találkozni, irjam le, ne várjak rá. Leirtam, erre 2 hónap múlva jött az elutasító válasz, és hogy "nem értem miért igy alakult, miért igy lehet ezt a tudomásomra hozni".


Lányok, ez nálatok mi? Hogyhogy nem érti? Azelött mindig elutasitott, hogy munkája van, épp kirúgták majd lett új. Amikor ismét irtam majdnem egy hónap után, még ingerülten le is cseszett, hogy nem változott semmi. Aztán meg nem érti, miért igy kellett megtudnia. Ha nem érzett semmit, egyébként sem mindegy a megtudás módja? A kor 22 mindkettőnknél.


2011. dec. 26. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
egyszerű: nem tud többet elképzelni mint barátság, lehet hogy idegesíti ez hogy te többet szeretnél ezért ilyen vagy pedig megpróbál téged kiábrándítani.
2011. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de várjál, nem az volt a kérdés, hogy miért hajtott el.

Én csak azt nem értem, hogy ő miért nem érti, mikor ő állitott akadályokat ennek a dolognak az utjába?

2011. dec. 26. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:

arra akartam célozni hogy vannak olyan lányok akik egyszerűen nem tudnak mit kezdeni a helyzettel. nem értik hogy egy egyszerű baráti viselkedés miatt mért érez a másik többet és ezt nem tudja elfogadni. az más kérdés hogy ami számodra egyértelmű azon ő mit nem ért.

igazából nem tudok nagyon segíteni mert számomra kicsit bonyolult a helyzet.

amúgy egy nőt sose próbálj megérteni, lépj tovább ne foglalkozz vele. :)

2011. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem érti,hogy miért kerested meg újra?Bocs de elég zavaros :/
2011. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tipikus lekaparhatatlan csávó hibájába estél és elfogyott a türelme. Általában ha egy lány nem ér rá, akkor valószínűleg két hónap múlva sem fog.


23/L

2011. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csúnyának tart, de ezt a lányok képtelenek őszintén megmondani.
2011. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyszerűen kifogásokat keres,mert nem tetszel neki.
2011. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!