Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez megcsalás? Találkozgatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás? Találkozgatok egy lánnyal kb 2 hete, de semmi komoly egyelőre. És most lenne lehetőségem egy másik lánnyal találkozni, aki szintén tetszik külsőleg. Megcsalásnak számit ez vajon?

Figyelt kérdés

Az első lánnyal nem volt még szex (csak pettingeltünk jó sokat :D) Szerintetek "járunk", tehát egy pár vagyunk vajon? Rosszul kellene éreznem magam amiatt mert más felé is kacsingatok? Kort és nemet is légyszives

21F


2011. nov. 25. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem előbb tudd meg, hogy hogyan vélekedik a kapcsolatról a lány, aki először volt.ha szerinte ez már járás, akkor megcsalás.
2011. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kort és nemet is majd légyszi :)

amúgy meg ha szerinte járunk, de én még semmi különöset nem érzek iránta, csak jól elvagyunk, akkor mi a teendőm? :D

2011. nov. 25. 15:47
 3/5 zaphod ***** válasza:

Körülbelül 1 éve vége lett egy 10 hónapos kapcsolatomnak, ráadásul nem sokkal utána egy másik lány is kikosarazott. Úgy éreztem, csúnyán be lettem csapva. Mivel barátnő nélkül nem bírom sokáig, és más dolgom nem volt, egyszerre két lánnyal is elkezdtem előbb csetelni, aztán találkozgatni is. Egyikükkel (legyen A) hamar eljutottunk a csókig, sőt tovább is, de tudtam, hogy nem ő való nekem. Megegyeztünk abban, hogy a testi dolgok jók, de nem érzünk semmit egymás iránt. A másik lánnyal (B) lassabban haladtunk, de beleszerettünk egymásba. Amikor biztos lettem abban, hogy B-vel összejön, rögtön szakítottam A-val, de még úgy is, hogy tudtam, hogy nem jelent neki semmit, nagy bűntudatot éreztem, és láttam rajta, hogy majdnem sír, és nem vagyok benne biztos, hogy hamar kiheverte, és nem rendítettem meg alapvetően a bizalmát a fiúkban ezzel. És az sem segített, hogy ez igy igazságos, mivel én ugyanígy pofára estem pár héttel azelőtt.

Neked, aki tovább jutottál A-val, még rosszabb lesz, mint nekem. Ráadásul ha A szerint komoly, még jobban fog neki fájni, mint az én A-mnak.

2013. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zaphod ***** válasza:
Ja, 20F
2013. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Meg nem lett elhàlva, ugyhogy nincs kapcsolat.
2014. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!