Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok és Fiúk! Kinek, ien...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debi123 kérdése:

Lányok és Fiúk! Kinek, ien csaj/ pasi az ideális?

Figyelt kérdés
Tehát milyenek képzelitek el az igazit? Külső és belső tulajdonságokat is írjatok
2011. dec. 26. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minek?
2011. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az igazi külsőre,attól eltekintve,hogy arc a legfontosabb és az fog meg a legjobban,kell ennek párosulnia mellé:

185cm,de lehet 191cm is akár

széles váll

nem ropi lábak,nem ropi felkarokkal

nem kell kigyúrtnak lennie

nem kell Hugh Jackman felsőtest sem,elég ha ilyesmi:


[link]


belső:

legyünk egy hullámhosszon

humor

legyen hozzám hasonló az ízlése(könyvek,filmek,öltözködés,felfogás a világról bármi)

értsen meg

tudja mi kell nekem,mi esik jól testileg,lelkileg:P

2011. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi vagyok hogy a fiúk többségének mi a fontos egy lányban és hogy mi tetszik nekik benne? Én eddig a plázacica rózsaszínes stílust képviseltem de már valahogy nem érzem így jól magam.
2011. dec. 26. 22:53
 4/11 A kérdező kommentje:
Kösszike értelmes választ!
2011. dec. 26. 22:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Külsőre nincs ideál,eddig is nagyon különböző srácok tetszettek.

Belső:Legyen hűséges,de úgy gondolom ez alap,ahogy az is,hogy figyeljen rám és szeressen,fogadjon el olyannak amilyen vagyok.(néha nehéz velem:))Az egy nagyon nagy plusz pont ha szereti az állatokat és a zenei ízlése legyen hasonló az enyémhez.Különben lehet,hogy nehezebben jönnénk ki egymással.:)(Metált hallgatok,amit nem biztos,hogy egy discos tolerálna.Bár az valószínűbb,hogy egy ilyesmi srácnak nem is jönnék be:D)

21/l

2011. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenkori ideálom:


Külső:

Sötétbarna hosszú haj (válligérő vagy annál hosszabb)

Sötétbarna szem

Pici szakáll

Normális testalkat (se túl kigyúrt, se sovány)

175-185 cm magas

Piercing és tetoválás nagyon bejön


Belső:

kedves, őszinte, jó humorú, megbízható, és egy kicsit őrült :)


Találkoztam is egy sráccal, akire minden fent említett tulajdonság ráillett, de sajnos foglalt.

Úgyhogy most egy ilyet keresek...


18/L

2011. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
amelyik csajnak tetszem, és nem a legcsúnyábak közé tartozik.belső:normális
2011. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igen a belső e leges legfontosabb szerintem is. Az hogy jól ki jöjjön az ember és megértse egymást na és persze hogy megbízzanak egymásban.
2011. dec. 27. 18:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Külső és belső elvárásaim is vannak a tökéletes pasi felé de mivel nincs ilyen aki szeretne is ezért csak a képzeletemben létezik:

Fekete haj

Sötét barna vagy Zöld szem

barnás bőr

macis testalkat vagy kigyúrt gorilla :P

legyen rossz fiús beütése

Belső:

legyen humora

legyen férfias

legyen erős

védjen meg bármitől

sose engedje, hogy szomorú legyek

és persze szeressen! :)

2011. dec. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor most reírok egy ideált, ami valószínűleg lehetetlen, de nem baj: ;)


magas (180-190, mert mellette nem félek, és érzem hogy megtudna védeni), nem kigyurt de nem is sovány szóval átlagos testalkat, széles váll, erős, napbarnított test, szögletes arc, kék vagy barna szem, barna kb 10 cm hosszú göndör haj (nem a nyomi, hanem a helyes kategóriából) magabiztos, menő, okos, intligens, udvarias, jó táncos, gitározzon, kedves, nem nyomulós de tudja mit akar, amikor azt akarom hogy megcsókoljon de mégis elmegyek, utánammegy megfogja a kezemet és magához húz, tudja mire gondolok, szeressen, legyen hűséges, figyelmes, gondoskodó, jó barát,a többi lányt küldje el, romantikus. hát ennyi lenne xd ;) szóval lehetetlen, de természetesen nem ilyenre számítok, csak pár tuladjonság az, amire tényleg szükségem van.

2012. márc. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!