Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚKKK! neketek mien egy ideális csaj viselkedésre, belső tulajdonságokra?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha el mondod hogy te milyen vagy akkor tudunk segíteni :) 17/f
2011. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Könnyed, nagyvonalú, tisztában van női törékenységével, olykor kimért, lendületes, biztató, kedves, megértő, ŐSZINTE, érezteti (elhiteti) hogy én vagyok a világ Férfija, számára az egyetlen.
2011. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
legyen természetes, őszinte, kedves...lehet egy kicsit bohókás/gyerekes, de ha gond van lehessen vele komolyan is beszélgetni, és legyen megbízható...Ha ez megvan egy lányba, akkor szabad a pálya...itt egy a gond, a mai világba ilyen lány ritka kevés van:S
2011. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
legyen kedves, őszinte és tudja hol a határ a gunyoros viccekben
2011. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=_EzaRctnCsQ

^^ajánlom figyelmedbe!

ne fogóval kelljen kiszedni az igazat, amit mond, az erős vár legyen, ne lehessen megkérdőjelezni, aki mellett érzem hogy amit mond az ugy van, és akkor is őszinte lenne ha fáj!

ebből már jön a bizalom a tisztelet a szeretet, de ha az őszinteség nincs meg, ugrik minden. az őszinteség nevü dominó burul elöször és dönti el a többit

24F

2011. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
tudjon úgy gondolni a szavakra, mondatokra, hogy azután helyesen le is tudja írni őket - nekem ez az első és legfontosabb egy lány belső tulajdonságaiban (főképp ezt az oldalt sokat olvasgatva...)
2011. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

jolvan fiukkk:)

-őszinteség nálam is alap ha jo ha rossz az a másikra nézve...mindig kimondom amit gondolok és ahogy akkor éppen gondolom amikor ideges vagyok de ha kijön belőlem legalább megnyugszok és utána bocsánatot kérek...

-szerintem egy fiúút nem lehet megváltoztatni és nem is kell ha jol tudod kezelni a dolgait akkor nincs gond..

-sztem fontos hogy az élet nagyon rövid és addig kell élvezni amíg lehett és kivel mással élvezd mint azzal akivel szeretsz...de lehessen komolyan is beszélni...

2011. febr. 6. 18:00
 8/12 anonim ***** válasza:
lehessen vele normálisan beszélni. Merjen a SZEMEMBE mondani dolgokat, ne csak msn-en meg hasonló baromságokon lehessen vele beszélni. Hogy amikor odaállok elé, és nyökögök, ne a házi feladatára hivatkozva elrohanjon a véreres francba. Ez a fő szempont, az összes többi másodlagos. SOHA nem találkoztam még ilyen csajjal, és amennyi sz*r tapasztalatom van... már nem is igazán érdekel
2011. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amiket itt leírtatok rám nagyjából illenek. 15/L
2011. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Legyen jófej,sokat nevessen,jókat lehessen vele beszélgetni,ne sértődjön mindenen meg,ne játssza magát,tisztelettudó és őszinte :)
2011. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!