Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legtöbb lány szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány szinte minden esetben miért enged az ösztöneinek a józan ésszel szemben?

Figyelt kérdés

Tehát van a macsó fiú szindróma, fejben a lány pontosan tudja, hogy ez a fiú őt jól megrakja és másnap már au revoir van. Mégis a legtöbben(vagy 80%-uk)mindig beleesnek ebbe a hiába. Hogy vagytok ti kódolva?

A fiúk többsége nem ilyen, mert ha csak magamból vagy rengeteg ismerősömből indulok ki, akkor hiába látom ott a bombázó nőt, és hiába mondtaja velem ilyenkor az ösztönöm, hogy jajj de jó lenne. De mégsem megyek oda, mert az észérv, az agyam megszólal, hogy ne menj oda mert csúnya pofáraejtés és elzavarás lesz a vége. A lányok viszont ezt nem veszik figyelembe és odamennek a macsó fiúhoz táncolni, szó szerint rámásznak. Egy átlagos fiúnak sokszor esélye sincs egy bomba nőnél, de egy átlagos csajnak szinte bármilyen pasinál jó eséllyel indul.És mivel ha a csaj nem bányarém, akkor a pasi kap az alkalmon és este jól megtöni mint a kacsát. Aztán másnap jön a sírás. Tisztelet a kivételnek, aki nem ilyen. De ilyet egyre ritkábban látok aki nem ilyen.


2011. dec. 27. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelj! Az életünk ösztönökről szól. Szaporodás, létfenntartás. Van aki el tudja nyomni őket, van aki nem...
2011. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az én életem nem az ösztönökről, hanem a józan észről szól. Akkor az övék miért nem? Persez én sem megyek oda abányarémhez, mert az agyam azt mondja, hogy azoknál van esélyem, csak az átlagos csajokhoz megyek. A cicababákhoz nem, mert mint írtam megszólal az agyam, hogy nincs esélyem.
2011. dec. 27. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem engedhetsz olyasminek, ami nincs. Mivel a nőknek nincs esze, kénytelenek az ösztöneikre hallgatni.
2011. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tettszik vagy sem (nyugi, amúgy én is nagyon kivagyok ettől), a nők és a logika egy lapon nem említhetőek. Sajnos min. 30 éves korukig (persze, tisztelet a kivételnek, ami kb 5%) minden nő az ösztöneira hallgatva keres párt, azaz képesek leállni minden tajtékparaszttal, csak azért mert jóképű,kigyúrt, sok pénze van,stb. Persze ezen kapcsolatok 99% záros határidőn belül becsődöl, csak addigra már a nők ,,sebekkel" szállnak ki ebből, és nehezebben nyílnak meg a normális férfiak számára.

Sajnos ez a nagy büdös helyzet, ez ellen csak annyit tudsz tenni, hogy te nem változol meg ...

2011. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a nőknek csak a külső számít, a férfiaknak pedig nem.
2011. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ösztönlények! alapvetően ennyi...
2011. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerinted miért a férfiak uralják a világot már az idők kezdete óta?
2011. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A józan észre nem fog egy pasinak sem felállni a farka és egy csajnak sem benedvesedni a nunnusa.

Mi is, ha a ezt nézzük semmi érv nem szól a feleségem mellett, mégis egymásra nézünk, érezzük egymás illatát és tudjuk, hogy egymásnak vagyunk teremtve. Biológia...

2011. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!