Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek utcán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek utcán, boltokban, buszon, vonaton. Stb való ismerkedésről?

Figyelt kérdés
Melyik fél menjen oda a másikhoz? a fiú kezdeményezzen, vagy a lány? És bejön nektek az ilyen? Hány éves korban ciki, elfogadható, és hány éves korban okés? Veletek már történt ilyen? És ha igen mi volt a véleményetek a dologról? Lett belőle valami? Úgy értem kapcsolat. És ha igen meddig tartott? Valamint, ha nem, akkor miért nem? kb ennyi kérdésem lenne, válaszokat előre is köszi, :)
2011. dec. 27. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az etikett szerint nem lehet ilyet. De szerintem meg tojd le. Beszélgettek, és majd kiderül, mi lesz az eredménye.
2011. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem kifejezetten talpra esettségre vall! és aranyosságot is sugároz, ha nem vagy bunkó. én mindig is álmodoztam arról, hogy valaki a legváratlanabb pillanatba megszólítson, de ez már a mai világba nem jellemző. ha lány teszi ezt akkor fura. talán jól sülne el. de mindenesetre fura :)
2011. dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
hagyjál már a hülye kérdéseddel
2011. dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismerkedni soha sem ciki. Ha tetszik valaki, és úgy érzed, te sem vagy neki közömbös, akkor menj oda. Mosoly, köszönés, pár alap info (sziahogyhívan, én béla/andi vagyok.. )


Ennyi.

2011. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem vonaton bármelyik fél kezdeményezhet. Utcán/boltban még nem jutott eszembe leszólítani senkit sem, de ha egy helyes pasi odajönne hozzám, akkor lehet meglepődnék, de biztosan nem haragudnék. :D

Vonaton már ismerkedtem, de nem párkapcsolat lett belőle, hanem barátság. Kicsivel több szerencsével szerintem akár pasit/barátnőt is lehet szerezni, nem gondolom, hogy ez ciki lenne...


25/L

2011. dec. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, nem ciki. Ha nem, akkor ciki.
2011. dec. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, sőt, hol lehetne jobban? Discoban, részegen? ÁÁ semmiképp, nagyon nem jó úgy kelni, hogy nem olyas vlaki van melletted akire számítottál kinézetre. Utcán, megállóban, ha többször is látod sokkal jobb, mondjuk én tetszős csajt még nem szólítottam meg, de másokat már igen, és én szerintem, nevet nem jó rögtön kérdezni, az túl személyes.
2011. dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!