Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok az msn-en való ismerkedésről? 17/F

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 22:39
1 2
 1/12 Beviz Elek ***** válasza:
34%
Szánalmas
2010. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Szeretem, sok fiatal, naiv fiúcska van ott.


92/N

2010. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én szeretem,ha van webcam,meg rend van a szobába =)


87/P

2010. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Béna és eredménytelen, legalábbis nálam. Ismerősök nem akarnak felszedni, ismeretleneket meg eleve fel sem veszek a listámra hacsak nem valami más oka van de csak úgy nem hogy "jaj szia megláttalak ittott beszélgessünk". Nincs is kiírva sehova az msn címem.

18L

2010. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hát az iagazság az h jobban szeretem amikor van (legalább)annyi bátorsága egy paisnak, hogy odajön és ha "remegve" is de megszólít

viszont amikor msn-en ismerek meg vkit akkor jobban megismerem és csaknem az utolsó dolog amit megtudok a külső, ez persze akkor érvényes ha nem úgy kezdjük h hát akkor most azért beszélünk h összejöjjünk, csak ismerkedünk.

Komolyabb kapcsolatom még csak msn-en kezdődött

Szóval összefoglalva ha odajön vki és az elején csak ismerkedni akar akkor az jobb, de második helyen az msn-es ismerkedés áll, legalábbis nálam

2010. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Szépen vagyunk.

Attól hogy nektek nem jött össze az még nem jelenti azt hogy el kell ítélni.

Nem mindenki tud odamenni pl minket a párommal kilométerek választanak el(szám szerint 300),hogy várhattuk volna el hogy a másik odaálljon akár remegve akár nem.

Mi itt ismertük meg egymást és azóta is nagyon szeretjük egymást (L).

Egyszóval én támogatom az msn-es ismerkedést.

2010. ápr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Már elnézésd de az hogy nem jön be nem azt jelenti hogy megszívtuk vele!
2010. ápr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
23:15 távkapcsolat epic fail:D
2010. ápr. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 thedani ***** válasza:

Ha msn en akarsz valakivel beszélgetni akkor előtte meg kell hogy szólítsad, meg kell ismerkednek vele és el kell kérned az msn címét.

Ha viszont a neten ismerkedsz meg vele valami társkereső oldalon és úgy kéred el akkor azt sem nevezném msnen való ismerkedésnek, inkább neten való ismerkedésnek, aminek vannak jó és rossz oldalai is.

Sok csalódás ért ezzel kapcsolatban, de végül így találtam meg a szerelmet és 2 éve együtt vagyunk.

25\F

2010. ápr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az az ember, akit neten ismerek meg, nálam semmit nem érhet el. Van pár jóbarátom, aki először ott vett fel, de akkor már ismertük egymást, és elkezdtünk találkozni, de ha valaki felszedni akar, akkor esélytelen msn-en...
2010. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!